Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

do vraga, cuje mi se povremeno neko struganje lima na nizim stepenima prenosa. nije kvacilo sigurno. sta moze da bude?
čuje se i meni na jednom od kombeta - donji ležaj u zvonu, mora se rastura ceo menjač. meni se nije čuo dok nije majstor menjao petu brzinu. a onda krenulo sve naopako...
Link to comment
čuje se i meni na jednom od kombeta - donji ležaj u zvonu, mora se rastura ceo menjač. meni se nije čuo dok nije majstor menjao petu brzinu. a onda krenulo sve naopako...
idi bre, jezik pregrizo! pa pre cu da ga gurnem u okean. pristajem samo na neke banalnosti, sto rece Kapetan. u suprotnom, ciao, bella!
Link to comment
  • 2 weeks later...

E hvala, u stvari ima čak i ona osnovna varijanta, nosač plus onaj dodatak za dva para, samo 3.5 eura dan. Pretpostavljam da su nosači magnetni, što će reći ne može više od 100kmh da se piči (otprilike). Hvala na info, pozvaću ih.

Link to comment

Uspeo sam danas da zakacim i ogrebem nov auto koji nije jos ni 1000km presao :frust:. I to sam se kao budala zavlacio gde ne treba da ne bi platio parking :isuse: . Uglavnom dobro je sto sam boju izgulio na onoj zastitnoj lajsni na vratima i sto imam kasko osiguranje i to onu varijantu da nista ne moram da placam u ovakvim situacijama. E sad imam pitanje da li neko zna koliko bi ova popravka bila i da li mi se isplati da aktiviram osiguranje ako je u pitanju neka mala cifra ( koliko sam cuo gube se neki poeni svaki put kad aktiviras osiguranje ) ?

Link to comment

A gadan je osećaj kada imaš nešto novo i odmah ga opoganiš, kao npr kada prvi put ispustiš novi mobilni :)I nema potrebe da aktiviraš osiguranje zbog te gluposti, to čuvaj za ne-daj-bože situacije.

Link to comment
brate, opusti se, jebo zastitnu lajsnu.sta si uzo?
Uzeo sam Chery Ego za 5500 evra nov, bio je na nekoj akciji a inace je cena 6500. Vec sam pisao na drugoj temi o tome, evo kako izgleda:http://www.chery.rs/?strana=7U principu sasvim OK auto za te pare, imam i garanciju 3 godine ili 100 000km. Ugradio sam i gas kod njih za 500 evra.
A gadan je osećaj kada imaš nešto novo i odmah ga opoganiš, kao npr kada prvi put ispustiš novi mobilni :)I nema potrebe da aktiviraš osiguranje zbog te gluposti, to čuvaj za ne-daj-bože situacije.
Pa to, nisam neki perfekcionista i da je neka manja ogrebotina ne bi se cimao ali ovako je bas vidljivo posto sam na jednom delu od nekih 3,4 cm skroz skinuo boju a posto je auto metalik siv onda je bas vidiljivo.
Tako je.To sredi o svom trošku, a kasko čuvaj. Osim što ti neće računati te "penale", sledeće godine će ti biti i jeftiniji kasko.
Da, to mi jos neko rekao. Nadam se da to nije vise od 10,20 evra posto u najgorem slucaju moraju da farbaiju celu lajsnu a to je mala povrsina. Edited by BarryWhite
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...