Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

...ali zato postoje maltretiranja sa relacijama između određenih osiguravajućih kuća i ovlašćenih auto-servisa, tipa da servis neće da započne popravku dok osiguravajuća kuća ne potvrdi iznos na predračunu. I to zbog, kako kažu u servisu, loših iskustava sa tom osiguravajućom kućom.

Link to comment
Dok čekaš odgovor od gornjeg da ti kažem da su meni po evropskom za štetu koju sam platio 11.000 dali oko 27.000 tako da nikako nisam imao razloga da budem nezadovoljan. Takovo je bilo u pitanju.
pitam jer je kolegi isplaceno otprilike duplo vise nego sto je steta, sto je on pravdao time da je procjenitelj pocetnik...
Link to comment
  • 2 weeks later...
Za Takovo sam čuo samo najgore?
A cuj, razni ljudi, razna iskustva. Moje je dobro, dok su mi recimo pre nekoliko godina oni iz Dunava nudili 250 evra za štetu koju sam platzio 600. Odbio sam i posle je sud presudio da moraju da mi plate 1200.
Link to comment
do vraga, cuje mi se povremeno neko struganje lima na nizim stepenima prenosa. nije kvacilo sigurno. sta moze da bude?
Može da bude da voziš italijanski auto? Možda se savio onaj lim iza diska, pa dok ideš sporo, čuje se kako struže.
Link to comment

nije i nije. znaci nije prilikom saltovanja, niti promena pravca, nije konstantan zvuk, zato i ne mogu da odredim odakle dolazi. samo odjednom dodje skripa od par sekundi i sve opet ok. samo sto je taj zvuk vrlo neprijatan i onespokojavajuci :( a lepo sam mislio bicu miran do maja, juna. cvrc.

Link to comment
nije i nije. znaci nije prilikom saltovanja, niti promena pravca, nije konstantan zvuk, zato i ne mogu da odredim odakle dolazi. samo odjednom dodje skripa od par sekundi i sve opet ok. samo sto je taj zvuk vrlo neprijatan i onespokojavajuci :( a lepo sam mislio bicu miran do maja, juna. cvrc.
Pa kako možeš da misliš da ćeš biti miran a voziš italijanski auto? To je svakodnevna lutrija. :P
Link to comment

Gledaj na to pozitivno.Ako je zvuk iz haube verovatno najgore što ti se može desiti jeste da ostaneš negde na putu.Ne valja kad zvuk dolazi od točkova, kočnica, upravljačkog sklopa... Jbg ništa ti ostaje nego da ispitaš da li je jedino "uzrok" niži stepen ili se dešava još u nekim situacijama...Ko zna, možda alternator, neki ležaj, bio si u pesku Afrike možda se zavuklo gde ne treba.

Link to comment

А, оно цијукање? Јел се можда дешава само кад је хладан или кад је влажно време?

Симптом неквалитетног или одртавелог каиша

Link to comment

Немој да се унапред нервираш - може бити банално ко зна. Мени је на Стилу нешто језиво стругало кад прикочим, кад оно пластични заштитник одоздо који се откачио (бољка ниског аута)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...