Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Nije tacno, Ako se potpisuje evropski obrazac nema uopste zapisnika tj. policija ga ne radi tako da nema sta d astigne. Meni se desilo to proslog leta. SLikao covek iz osiguranja stetu na autu i posle toga mogao da se vozi na popravku.

Link to comment

Pa da, twisted o tome i govori. Da se ne zove policija, nego da se potpise evropski obrazac, upravo zbog toga da se ne bi cekao zapisnik. Ali kad se ne potpise evropski obrazac i kad se pozove policija, onda mora da se ceka zapisnik.

Link to comment

Dakle, Evropskim izveštajem se potpuno zaobilazi policija, nema nikakvih naknadih poziva sudija za prekršaje etc. Njime pokriva šteta do max 200 000 dinara, tako da ako se nekom ne daj bože desi udes, neka se odokativno preračuna pre nego što odluči da li da zove pandure ili da piše izveštaj.Osiguranje u mom slučaju sve plaća oštećenom, s tim da je meni sledeća polisa 50% skuplja.

Link to comment
Nije tacno, Ako se potpisuje evropski obrazac nema uopste zapisnika tj. policija ga ne radi tako da nema sta d astigne. Meni se desilo to proslog leta. SLikao covek iz osiguranja stetu na autu i posle toga mogao da se vozi na popravku.
bas tako, nego reci mi jesi zadovoljan visinom koju su ti isplatili? jel bilo realno ili..
itam se takođe da li sam time što dolazim otpozadi - nužno kriv za sudar?
nisi nuzno kriv ali zavisi od pozicije auta, recimo vozis se putem a neko sa sporednog iskoci ispred tebe taman toliko da se ispravi, i ti ga klepis odzada, on je kriv, vidjeo te a nije se ukljucio po propisima iako pozicija to ne govori,,. sve zavisi od pozicije..ili even.vjestacenja..dokaza..opet, imao sam nedavno slucaj kolona od 3 vozila u sudaru, drugi i treci i krivi proglaseni za nedrzanje rastojanja, prvi za brzinu. Edited by beeva
Link to comment

Dok čekaš odgovor od gornjeg da ti kažem da su meni po evropskom za štetu koju sam platio 11.000 dali oko 27.000 tako da nikako nisam imao razloga da budem nezadovoljan. Takovo je bilo u pitanju.

Link to comment
Koji hečbekovi imaju lanac umesto remena?uo sam za Mazdu3, ali nisam siguran da li to važi za sve motore ili samo za one 2.0 i 2.3L.
Našo listu ovde. Ne znam koliko je aktuelna, ali je barem neka informacija. Edited by Razzmatazz
Link to comment
bas tako, nego reci mi jesi zadovoljan visinom koju su ti isplatili? jel bilo realno ili..
Ispao sam glup jer sam ja priznao krivicu da bi njegovu stetu nadoknadilo osiguranje a moju smo platili po pola.Osiguranje mu isplatilo celu stetu oko 300e jos me zvao majmun posle da mu dodam nesto kintu jer mu platili po starom kursu pa falilo par hiljada, nisam mogao da verujem sta me pita al sam ga otkacio onako kulturno.On je bio kriv preticao me u jednosmernoj ulici. Jbg sad ne mogu da vratim vreme al znam za ubuduce ne daj boze.
Link to comment
Dok čekaš odgovor od gornjeg da ti kažem da su meni po evropskom za štetu koju sam platio 11.000 dali oko 27.000 tako da nikako nisam imao razloga da budem nezadovoljan. Takovo je bilo u pitanju.
Za Takovo sam čuo samo najgore?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...