Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

ma, sumljivo™je naravno, al reko mozda je neko probao..nikad ne reci nikad :fantom:edip: mene najvise interesuje ovo o potrosnji posto ovaj moj krs guta epske kolicine goriva.

Edited by Takanohana
Link to comment

možda je i sve to tačno što ovi navode, al da znam problem nastaje kada se taj modifikator istroši. kažu da je auto posle toga spreman za otpadda li si razmišljao o ovome?

Link to comment

Nesto mi zeza levi migavac, hoce pa nece da radi, kad blinka na kontrolnoj tabli onda i radi, a ako nema blinkanja onda nema niceg. Samo levi, prednji i zadnji, a ako ukljucem sva cetiri - sve je kako treba. Malo traganja po netu i moguce je da je otisao neki relej za to. Kaze mi tata da ne bi trebalo da bude tesko da se to zameni, no on nije u zemlji trenutno i 1) ne uspevamo da iscupamo tu plastiku iza koje je elektrika 2) ne znam gde se kupuje taj relej? Posto naravno nemam pojma oko toga, cimala bih decka ili komsiju da mi pomogne, al razmisljam da li je bolje da odem kod nekog (pravog elektricara)? Stari golf je u pitanju.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li neko ume da rastumači ovu vest:OD Nove godine vozači će na benzinskim stanicama širom Srbije točiti isključivo gorivo evropskog kvaliteta. Već 1. januara 2013. sa srpskog tržišta nestaće derivati koji ne mogu da zadovolje standarde kvaliteta "evro 5", kao što su premijum BMB 95, dizel D2 i autogas.Piše da će ''novi'' autogas biti evropskog kvaliteta, šta god to značilo... Da razumem za prestanak prodaje D2, ali i ''obični'' bezolovni? U jugiće znači isključivo evropremijum?

Link to comment

Pomagajte braco i sestre. Imam Fiestu 2005 godiste, sve je do sada bilo OK, a onda motor poceo da stuca kad menjam brzine, kao da gubi snagu, i tako nekih 2-5 sekunde. Nije do kvacila, jednom davno na drugom autu sam imao tu frku, jer revs go up and down like crazy. Ali ovo je pocelo da se desava i narocito je izrazeno kada idem uzbrdo i sl. Takodje, i radio volume se smanji kada dodje do stucanja. Pretpostavljam da je nsto do elektrike, nisu svecice, ali znam da je akumulator blizu kraja zivota. Mozda alternator, sta god. Uglavnom, ja pojma nemam o autima i odvescu ga u garazu, ali volim da znam sa cim se suocavam da me ne oderu kod majstora.Fala unapred.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...