Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

razlika u ceni registracije, tehnickog i troskova agencije, izmedju dve koje sam nazvao jutros, 3500 din. jos sam mrtav ladan teo da odem u onu prvu, skuplju, kao svuda je isto.

Link to comment
razlika u ceni registracije, tehnickog i troskova agencije, izmedju dve koje sam nazvao jutros, 3500 din. jos sam mrtav ladan teo da odem u onu prvu, skuplju, kao svuda je isto.
koja je ta druga? treba za 7 dana da idem da registrujem kola i malo mi je neverovatno da ce me sve izaci samo oko 12000din.
Link to comment

druga su sve ove poznatije u ns. a po ceni imamo slicno autotm verovatno. i nisam znao za foru ako auto predje neke kilovate za 0,1 onda se placa po sledecem celom broju, pa zbog tih ,1 placam 1000 din vise. imas onaj kalkulator za cenu registracije, i na to dodas 2000 za tehnicki i uslugu agencije. mislim ipak da me oni prvi nesto nisu dobro razumeli, pa su zato odvalili vecu cenu.

Edited by garoviks
Link to comment

Mene po ovom kalkulatoru izaslo oko 13 200 (+ te 2 000 za tehnicki i agenciju) a mi krajem jula platili 17 300. Astra G '98 od 66 kilovata i 1389 kubika. 2 000 razlike, nije malo.

Link to comment
Mene po ovom kalkulatoru izaslo oko 13 200 (+ te 2 000 za tehnicki i agenciju) a mi krajem jula platili 17 300. Astra G '98 od 66 kilovata i 1389 kubika. 2 000 razlike, nije malo.
a da li si tada placao i nove tablice i saobracajnu? to kosta taman oko 2000, a sad nemas taj trosak. meni izaslo da je taman toliko jeftinije nego prosle godine.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...