Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

paljenje ne valja. pravac u ovlašćeni servis
Kako mislis ne valja paljenje, ne kontam? Danas mi rekli da mozda ne valja neki nosac motora ili kako vec. Jebote, taman sam mislio da je sve sredjeno ali kurac...
Link to comment
Kada se desio prekrsaj? Jel bio jos neko sa tobom u kolima?Sent from my cigla using Tapatalk
Bila žena, prekršaj čist kao suza, ne mogu da se vadim... Jbg, pola NSa to parče ulice koristi kao dvosmernu, i do tada nisam ni skontao da nije dvosmerna... Znaci stoje, ali, kad je ulica 90% u dva smera, ne očekuješ da je poslednjih 100 metara jednosmerno...
Mislim da verovatno neće, nije njoj-njemu u interesu da te gnjavi.U principu kada dođeš, ako te pita bilo šta, samo reci da nemaš ništa da dodaš na snimak, da si napravio prekršaj i da si spreman da snosiš sve posledice zbog istog.U tom slučaju bi trebalo samo da traje onoliko koliko je potrebno da se izdiktira i zapiše i to je to.
OK, super... :) Edited by radisa
Link to comment
kako se manifestuje kad ti ode plivajuci zamajac kod dizelasa?sjebo sam druk lager, dok stiskam kvacilo ispusta zvuk kao kombajn, pa da vidim da li samo set kvacila ili i taj jebeni zamajac koji kosta vise od svega zajedno sto treba da se menja
tako sto ti se grozno trese i stekce menjac i ceo auto u leru, i promeni osecaj pri saltanju, tojest pri pustanju kvacila. kad je malo sjeban cuje se bas kao sto bi ocekivao da se cuje druk lezaj :D
Link to comment
Dobio prvi put u životu poziv kod prekršajnog... Za vožnju jednosmernom ulicom, u kontra smeru...Kako to izgleda, kod sudije? Mislim, priznaću odmah, da skratim priču, pošto i snimak ima, samo, hoće me dugo gnjaviti i uopšte kako to sve izgleda?Što se mene tiče, ja bih odmah da platim, pa da idem, ali, pretpostavljam da to nije tako jednostavno...
Kapiram da si ''pao'' u Zlatne grede... teča ja pre par meseci isto prošao, to im je omiljena lokacija za slikavnje... Elam, teča je pazarioi 3 boda i 5000 RSDa... i on je odmah sve priznao...
Link to comment

Inače, da se pohvalim, pre neki dan sam rešio problem koji me je dugo mučio. Naime, pre oko godinu ipo dana sam bio kod mog majstora i motor je bio bučniji i pri paljenju se pojavljivao beli dim. Kako je vreme odmicalo, bio je sve bučniji i palio se tek iz druge. Iako moj majstor nije i dizel majstor, procenio je da je u pitanju problem sa pumpom visokog pritiska i diznama, jer kada su ispuštali gorivo (ne znam tačno iz čega), videlo se da su dizne neujednačene, a trunje u gorivu je verovatno govorilo da se pumpa polako kruni. Cena svih tih popravki (u dizel servisu) je minimalno nekih 800e, a gotovo sigurno preko 900e. E sada, ja do tih servisa nisam išao jer sve koje su mi preporučivali, bili su ili van Beograda ili u nekim Krnjačama™ pa mi i nije bilo baš usput. I igrom slučaja ja saznam za OVAJ servis i odvezem kola tamo.I šta se ispostavi? Samo mi je regulator pritiska bio loš i morao je da se zameni, kao i da se dizne kodiraju (kako bi se ujednačilo ono što sam pominjao). Cena? Ukupno 15.500 din :0.6:Inače su u servisu preljubazni i jako predusretljivi i preporuka od srca za njih. Drže ćale i sin i jako se trude oko mušterija.

Link to comment
kako se manifestuje kad ti ode plivajuci zamajac kod dizelasa?sjebo sam druk lager, dok stiskam kvacilo ispusta zvuk kao kombajn, pa da vidim da li samo set kvacila ili i taj jebeni zamajac koji kosta vise od svega zajedno sto treba da se menja
ja sam to menjao zimus... kod mene se manifestovalo tako sto je na leru podrhtavao ceo auto i jasno se culo drndanje™ na leru... i tako 2-3 godine dok mi se nije skroz popelo na kurac pa sam promenio sve... za tricavih 450 eur......
Link to comment
Inače, da se pohvalim, pre neki dan sam rešio problem koji me je dugo mučio. Naime, pre oko godinu ipo dana sam bio kod mog majstora i motor je bio bučniji i pri paljenju se pojavljivao beli dim. Kako je vreme odmicalo, bio je sve bučniji i palio se tek iz druge. Iako moj majstor nije i dizel majstor, procenio je da je u pitanju problem sa pumpom visokog pritiska i diznama, jer kada su ispuštali gorivo (ne znam tačno iz čega), videlo se da su dizne neujednačene, a trunje u gorivu je verovatno govorilo da se pumpa polako kruni.Cena svih tih popravki (u dizel servisu) je minimalno nekih 800e, a gotovo sigurno preko 900e. E sada, ja do tih servisa nisam išao jer sve koje su mi preporučivali, bili su ili van Beograda ili u nekim Krnjačama™ pa mi i nije bilo baš usput. I igrom slučaja ja saznam za OVAJ servis i odvezem kola tamo.I šta se ispostavi? Samo mi je regulator pritiska bio loš i morao je da se zameni, kao i da se dizne kodiraju (kako bi se ujednačilo ono što sam pominjao). Cena? Ukupno 15.500 din :0.6:Inače su u servisu preljubazni i jako predusretljivi i preporuka od srca za njih. Drže ćale i sin i jako se trude oko mušterija.
Jel su držali dizne na kodiranju 14 sati? Ako nisu..........ne znam.
Link to comment

Nije pitanje, ali je korisna informacija.Kod FORMA IDEALE na autoputu u BG imate firmu HENEX koja radi tehnicki pregled i registraciju. Uveli su i novinu da moze kod njih da se uzme nalepnica za soferku. Kad zavrsite tehnicki odete na njihov salter i oni vam daju nalepnicu za kola i za 20 minuta sve gotovo, bez cekanja u MUP.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...