Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ja sam jednom za Omegu uzeo polovnu od BMW-a, trčala 3 godine i ja prodao auto s njom, a to je bilo 2.000. Može se naći i polovna da radi, a za novu reci mi tačno model i godište pa ću okrenuti par telefona koje imam u šteku još od kad sam vozio poslednjeg Opela.

Link to comment

Ugradio majstor bombinu, usput sam odradio i zamenu servo ulja i jos neke sitnice. Medjutim, i dalje jebe to sto se motor a samim tim i ceo auto prilicno trese u leru, kod prvog paljenja ujutru. 2-3 minuta trese bas momacki, pre nije tako bilo... kad dodam gas, smiri se, ali jebes to. Sta moze da bude problem? Ne utice na voznju ali me jako nervira to, pogotovo ako moze nekako da se sredi.

Link to comment

Samo bih iskoristio priliku da pozdravim Idioteka i da mu javim da sam sa registracijom za kola završio za cca pola sata. Jedino "cimanje" je da odem sutra po novu nalepnicu i polisu, ali to će da mi oduzme otprilike 15 minuta.I plus sam saznao za dobrog, kvalitetnog i ne mnogo skupog "bošistu".Pa se ti Idioteče jebavaj i dalje sa manuelnom umesto automatskom registracijom :thumbsup:

Link to comment

Dobio prvi put u životu poziv kod prekršajnog... Za vožnju jednosmernom ulicom, u kontra smeru...Kako to izgleda, kod sudije? Mislim, priznaću odmah, da skratim priču, pošto i snimak ima, samo, hoće me dugo gnjaviti i uopšte kako to sve izgleda?Što se mene tiče, ja bih odmah da platim, pa da idem, ali, pretpostavljam da to nije tako jednostavno...

Link to comment

kako se manifestuje kad ti ode plivajuci zamajac kod dizelasa?sjebo sam druk lager, dok stiskam kvacilo ispusta zvuk kao kombajn, pa da vidim da li samo set kvacila ili i taj jebeni zamajac koji kosta vise od svega zajedno sto treba da se menja

Link to comment
Dobio prvi put u životu poziv kod prekršajnog... Za vožnju jednosmernom ulicom, u kontra smeru...Kako to izgleda, kod sudije? Mislim, priznaću odmah, da skratim priču, pošto i snimak ima, samo, hoće me dugo gnjaviti i uopšte kako to sve izgleda?Što se mene tiče, ja bih odmah da platim, pa da idem, ali, pretpostavljam da to nije tako jednostavno...
Mislim da verovatno neće, nije njoj-njemu u interesu da te gnjavi.U principu kada dođeš, ako te pita bilo šta, samo reci da nemaš ništa da dodaš na snimak, da si napravio prekršaj i da si spreman da snosiš sve posledice zbog istog.U tom slučaju bi trebalo samo da traje onoliko koliko je potrebno da se izdiktira i zapiše i to je to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...