Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ja bih rekao da se to odnosi na ono da garancija prestaje onog momenta kada predaš predmet garancije u servis i da ponovo počinje da teče kada ga dobiješ nazad.Mada su malo nevešt izraz tu iskoristili, mogli su da kažu da se nastavlja.Mislim vidi se da je to pisao neko ne preterano dobar sa rečima: "počinje teći", para uši :)

Link to comment
Samo da se oglasim, dobio sam novi akumulator i imam još godinu dana preostale garancije koja se prenosi na njega.edit: sad videh da je poslednji post bio upućen meni... šta znači to skupi kao đavo? akumulator mi je 64A, a trenutno baš i ne mogu da se isprsim 7k za kabl.
pa ja sam platio oko 5000din kabl
Link to comment

Pošto neljubazna stoka službenica MUPa, citiram, "nema snage da svima crta i objašnjava", može li neko od vas da mi objasni zašto ne mogu da registrujem auto kome registracija ističe 19.10. a polisa osiguranja 20.10., od kada kreće važenje nove polise?Znači prethodna polisa važi od 20.10.2011. do 20. 10. 2012. Nova od 20.10.2012. do 12.10.2013. Dakle automobil je kontinuirano osiguran, nema razmaka. Stoka mi kaže ili da dođem 20. da registrujem ili da prepravim polisu da važi od 19. 10. od 00h do 19. 10. u 24h. Zašto, jebeno zašto?Ne možete da zamislite koliko u ovom trenutku mrzim ovu državu. Od 10 odlazaka u MUP 8 puta su me drkali zbog nekih gluposti. Sve uz "nemam ja snage svima da objašnjavam", i "možeš da mi pljuneš pod prozor, ja sam država" stav.

Link to comment

Zato što sam budala.A i u pitanju je službeni auto, pa je malo komplikovanije to sa agencijama.A i mrzim likove iz agncija za registraciju.No ono prvo uglavnom.

Link to comment
kako su uopste razdvojili istek registracije i osiguranja za jedan dan.u sustini izdrkava se, moze da ti registruje kola i ranije i upise od 20.10.
Naravno da se izdrkava. Prethodna polisa prošla sa pogrešnim brojem šasije, a sad me vratila, ispostavilo se, zbog nekih sat i po koje navodno ne pokriva polisa(naravno, meni i dalje nije jasno gde je bio problem)Stoka.
Link to comment

Treba mi savet, ako moze brzo. Ono sto mi je trokiralo je bilo jer je crkla bombina, tako mi rece majstor. Sad treba da izaberem neku, a raspon cena je od 6 150 do 14 100 din. Zanima me kakve su marke Topran (ta jeftina, od 6 150), Valeo ili tako nesto (8700) i Febi Bilstein (za ove sam cuo ali je 14 100). Da roknem ovu najskuplju ili nije toliko bitno?

Link to comment

U vezi roka polise. Stvarno ističe 19-og ako je prvi dan 20-og. Tad ističe godina dana, kao što kalendarska godina ne ističe 1. januara, već 31.12, prvi januar je već nova. Dakle, dok u 20. oktobru ne osiguraš, imaš par sati klot

Link to comment
uzni Valeo
Ipak nije Valeo za 8700 nego isto neka leva marka. Jel postoji negde da se uzme ovaj Febi Bilstein za manje od 14 100din, ili taj Valeo ili neka od tih proverenih marki a da je cena pristojna? Ovo nam je bas puno, jebiga, a opet ne bih ni da uzmem neko kinesko sranje.
Link to comment
Pošto neljubazna stoka službenica MUPa, citiram, "nema snage da svima crta i objašnjava", može li neko od vas da mi objasni zašto ne mogu da registrujem auto kome registracija ističe 19.10. a polisa osiguranja 20.10., od kada kreće važenje nove polise?Znači prethodna polisa važi od 20.10.2011. do 20. 10. 2012. Nova od 20.10.2012. do 12.10.2013. Dakle automobil je kontinuirano osiguran, nema razmaka. Stoka mi kaže ili da dođem 20. da registrujem ili da prepravim polisu da važi od 19. 10. od 00h do 19. 10. u 24h. Zašto, jebeno zašto?Ne možete da zamislite koliko u ovom trenutku mrzim ovu državu. Od 10 odlazaka u MUP 8 puta su me drkali zbog nekih gluposti. Sve uz "nemam ja snage svima da objašnjavam", i "možeš da mi pljuneš pod prozor, ja sam država" stav.
tebi ti godisnji odlasci u mup dodju ko neki dark fetish?platite jebenog somica godisnje agenciji, ja cu vam dati.
Link to comment

Jebote, ne mogu da nadjem bombinu sa nekom normalnom cenom a da ljudi ne kazu da je krs. Hoffer od 6 hiljada - govno, Topran od 6 150 - govno, Mitendoria (ili Meat & Doria, kako god) od 8 500 - kurac... Febi Bilstein - svabo je to, kvalitet, prava stvar, ali 14 faking hiljada dinara.Jel ima nesto od 9-10 hiljada a da nije govno? Pliz hilfe.

Link to comment
Pošto neljubazna stoka službenica MUPa, citiram, "nema snage da svima crta i objašnjava", može li neko od vas da mi objasni zašto ne mogu da registrujem auto kome registracija ističe 19.10. a polisa osiguranja 20.10., od kada kreće važenje nove polise?Znači prethodna polisa važi od 20.10.2011. do 20. 10. 2012. Nova od 20.10.2012. do 12.10.2013. Dakle automobil je kontinuirano osiguran, nema razmaka. Stoka mi kaže ili da dođem 20. da registrujem ili da prepravim polisu da važi od 19. 10. od 00h do 19. 10. u 24h. Zašto, jebeno zašto?Ne možete da zamislite koliko u ovom trenutku mrzim ovu državu. Od 10 odlazaka u MUP 8 puta su me drkali zbog nekih gluposti. Sve uz "nemam ja snage svima da objašnjavam", i "možeš da mi pljuneš pod prozor, ja sam država" stav.
Datumi registracije i osiguranja uvek moraju da se poklapaju. Ako ti je neko ranije neko registrovao auto s raylicitim datumima znači da je pogrešio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...