Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ako je falinka u motoru, mora da guši i pokazuje sve simptome u svakoj brzini. Ipak liči da je lamela.Idi prvo kod majstora, i ako je to to počni da porediš cene za set kvačila ovde. Ako je skupo, u Ostružnici ima par majstora koji repariraju lamelu za manje para, što, naravno nije to, ali pije vodu neko vreme.

Link to comment

lamelu ce ti najbolje na uzvisnje pokazati..ako gas propada i motor bruji..to je to..ja sam imao sve probleme sa gusenjem..i lamelu- gas propada...ulje preko semering curilo na lamelu...i bobinu...kada motor radi na dva cilindrai svjecice..kad je bas gusio...

Link to comment

tresla se gora, rodio se mis :) odem jutros u servis, mehanicar kaze 'pa tebi se samo kabal od svecice klima'zatego covek i kaze ne treba nista da platis. ni dupli espreso za dz ne stigo' da pinem. donela zena kad ja utekoh.eto tako sam ustedela 12000. set kvacila bi me kostao 6300 a ostalo ruke.

Link to comment
tresla se gora, rodio se mis :) odem jutros u servis, mehanicar kaze 'pa tebi se samo kabal od svecice klima'zatego covek i kaze ne treba nista da platis. ni dupli espreso za dz ne stigo' da pinem. donela zena kad ja utekoh.eto tako sam ustedela 12000. set kvacila bi me kostao 6300 a ostalo ruke.
pih, steta -_-
Link to comment

jedno noobovsko pitanje u vezi cd plejera za kola: jel normalno da, kad pustim CD i ugasim motor/izvučem ključ pa ga posle kratkog vremena ponovo uključim, CD krene iz početka a ne tamo gde je stao pre gašenja. Pošto mi nekad krene tamo gde je stao, pa ne mogu da provalim šta radim pogrešno.. :blink: hvala

Link to comment
Meni se i dalje nekad cuje ono zujanje kad skrecem u desno, valjda na volanu ili gde vec. A zimi mi je volan isao dosta teze ujutru, kao i menjac, mada sam od jos nekih cuo da im se zimi desava to isto pa valjda nije nista strasno.
:lol:
Link to comment

Da li je neko koristio Sonax ili nešto slično za čišćenje i dezinfekciju klime u autu? Počinje da mi se javlja neprijatan miris po prestanku rada klime, kad ostavim samo ventilator da izduva hladan vazduh i prosuši isparivač, pa su svi saveti dobrodošli (rano mi je da menjam filter, hteo bih da izgura još malo, a i nije baš kritično, još uvek je neprijatan miris a ne smrad ;) )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...