Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Vidi ovu četvrtu s leva kako se majstorski ispekla.
dzaba brojis, znamo te sad:

 

 

 

 

o56v0k.jpg

 

 

 

 

Edited by Lancia
Link to comment

samo da se pohvalim da sam od danas ponosni vlasnik seat ibize cupra 1.9 tdi .... crk(la)ava mi turbina, danas bio u servisu na brzinu i izbacuje turbinen fehler na kompu...... normalno kad dam gas i dodjem do 2000 obrtaja od 2000 do 4000 lomi vrat kad povuce, sad se nista ne desava, samo nastavi lagano da puni obrtaje.sutra idem opet da vide da li mogu odokativno da provale sta je tacno (lopatice, sprzavanje, picka materina...) ili ce morati da se skida skroz i remontuje. plan b, voznja 3. ili 4. na najvisem broju obrtaja do aerodroma i nazad, nije uspeo da resi problem. fuuuuuu.......

Link to comment
Iskren da budem, meni se sve više jebe kako auto uzgleda spolja, to najmanje gledam. 99,9% vremena ću ga gledati sa vozačke pozicije tako da mi je enterijer najbitniji iz estetskog ugla.
konačno neko priča isti jezik!
Link to comment

^^^^^^^^^^^^^^^^^snupi, it isfilipenko pomenuo, a sad vidim oglas jedan crni snupika 'panorama'. sta im to znachi, koja prednost?

Link to comment

ne vidim sliku ali poslednja recenica mi je vaznijae: pogledah slike s oglasa ponovo, vidim šta bi to bilo

Edited by InvisibleLight
Link to comment
Tough luck... na koliko km?Remont, bar onaj uzicki, bi trebao da je 300-500e, ne?
260k. 250 eur je remont. jel ima neko iskustva sa tim ili bar da je cuo nesto. koliko to uopste pomogne? nadam se da nije nesto kratkorocno...
Link to comment
Izgleda lepo, ali ako pukne... ima da te kosta ko Vokerova turbina. Nova.
+1Na Hondi Jazz, to zadovoljstvo kosta 2400e. :) Ne verujem da je kod Citroena to nesto jeftinije. Ali, jeste lepo dok je citavo. :D
Link to comment
A što se kače ovde novi aftovi forumaša, zar nema neka tema "šta vozite" i sl?
super ideja :D ima topić evo ispod Edited by twisted
Link to comment

Neka budala mi je napravila (ključem, štafcigerom...) dva velika zareza na haubi. Bio sam kod majstora koji radi poliranje, kaže da je preduboko za poliranje jer je ogrebano skroz do osnovne boje, bio sam kod farbara, čovek kaže da mora da farba celu haubu da bi uradio kako treba da se ne primećuje, što košta 80 evra. Obzirom da nisam nešto pri šutu trenutno, a i ne daju mi se tolike pare zbog estetike, plus što očekujem da se to ponovo desi (ovo već duže traje u mojoj ulici, mnogim komšijama se desilo i dešava se), radije bih samo ove ogrebotine nekako zaštitio od korozije nego da farbam celu haubu.Čuo sam da postoje neki flomasteri koji služe upravo krpljenju ovakvih ogrebotina, da li je neko imao iskustva sa tim? Kako su se pokazali, koje preporučujete...?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...