Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

audi je hipsterski auto kao sto je ovo hipster :D
Cisto sumnjam da taj tvoj lepotan ima zelju da sedne za A1 i pokvari sebi imidz.
I pored svega toga mi i dalje nije jasno ko je spreman da da +20k evra za njega.
ocigledno da dobro ide taj kapric segment automobila, nema logike ni cena mini morisa, pa ide ko alva. mene odusevljava senzacija da sedis u mnogo vecem autu, nego sto stvarno jeste.a i kvalitet je, mozemo mi da se cudimo koliko hocemo. prosle nedelje sam bio u subaruuu, bre bas su jadni forester i outback unutra, svaka cast njima na spartanskoj filozofiji, ali brate, daj malo ga skockaj, picni...
Link to comment

Iskren da budem, meni se sve više jebe kako auto uzgleda spolja, to najmanje gledam. 99,9% vremena ću ga gledati sa vozačke pozicije tako da mi je enterijer najbitniji iz estetskog ugla.edit: a što se tiče Audija i opasnih momaka sa vrelog asfalta, to verovatno stoji u Srbiji (kao što je devedesetih BMW imao tu patinu), ali ovde je Audi-BMW-Benz svaki treći auto na drumu.

Edited by dig_chohano
Link to comment
sto ne uze onda Fiata ili Lanciu, majku mu?¿
Zato što sam rekao "SILE" osovine :PTj. oni koji ne kapituliraju pre vremena. Edited by Razzmatazz
Link to comment
Samo sile osovine i bog da te vidi!
Ne znam, jab i dalje najrađe neki skandinavski kineski proizvod. Edited by dig_chohano
Link to comment
Ne znam, jab i dalje najrađe neki skandinavski kineski proizvod.
VW Santana :DDnevno prevoze milione kilometara kao taksiji u raznim gradovima kine - mora da valjaju :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...