Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

sta bre apsolutna istina, dodjes nam po pivce.
Može, al kad uvaljam bonbonicu. A ako joj pazarim i zamenu u međuvremenu, onda može i strano pivo. :D Idem sutra da šacnem jednu hondicu. cool.gif
Link to comment
kako ide hipstersko cedo?¿
Blesav skočko skroz, ide kako hoćeš, za njegovu veličinu je 1.6 TDI 105ks ko skrojen (ne mogu ni da zamislim šta radi 1.4 benzinac sa 185ks a posebno me plaši najavljeni 2.0 TDO od 256ks :mellow: ). Unutra fino utegnut, jako udoban, oprema dobra i super dizajnirana (posebno metalni točkići klime i radija koji su kao iz Sojuza) Za sad mi je ok, jedino mu je gepek baš malecan (pazi kad sam više uspevao u Smarta da spakujem), mada na zadnjoj klupi ima mnogo više mesta nego što sam očekivao. Nisam ga previše vozio po auto-putu, al za sad mi na otvorenom deluje kao mnogo veći auto. Ako ne bude nekih nepredviđenih životnih zadovoljstava (tipa kvarova i obijanja) ostaje kod nas do avgusta, tako da će biti prilike da ga isprobam na nekom većem putovanju, možda koliko sad za vikend. I pored svega toga mi i dalje nije jasno ko je spreman da da +20k evra za njega.
Link to comment

Jeste, ali nisu imali ništa u tom trenutku, sve bilo izdato. Tj. imali su dosta C4 na raspolaganju, ali ćeš me razumeti što sam oklevao da opet to uzmem :D Iskreno mi ne pravi neki preveliki problem, i onako nas je dvoje + 90% vožnje mi je po gradu i u krugu od ~200km. edit: ponudili su da me zovu kad dobiju nešto veće pa da opet menja, al mi se malo smučilo, promenio 4 automobila za nepunih 5 meseci a svaki put moram da se jebavam po opštini za parking kartu.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...