Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

ma sigurno mozes da nadjes dobar komad, samo ako ne zuris previse.ortak ga je vozio pre par godina, i bio je prilicno besprekoran, dok nije obgrlio saobracajni znak. snupi, ne ortak :)

Link to comment

gledam po oglasima vec 2 meseca al pare cu imati krajem maja.ne da mi se ulaziti u taj svet automobila, ne zanima me, bice mucno al nema mi druge

Link to comment

Drugarica vozi C3 i prilično pizdi zbog njega. Stalno neke lampice sijaju, sitni kvarovi, nešto škripi, klima....Jednom me zamolila da pogledam šta joj se to čuje negde napred ispod motora... majko moja, više plastike na automobilu nisam video u životu.Dovoljan je jedan udarac nogom u određenu tačku da pootpadaju spojleri, blatobrani, branici... sve se to nekim jadnim žabicama drži za nekakvu plastičnu rešetku nalik onima za ceđenje valjka kada krečite.Postoje mnogo bolja rešenja kad su manji automobili u pitanju u tom cenovnom rangu. C3 jeste lep, al ja ga ne bi uzeo u životu.

Link to comment

za C2 sam cula sve najgore, ovo sto pominje idioteque, za C3 retkonissan micra, meni lep, za iste pare isto godiste, samo da je malo komotniji

Link to comment

za c3, pogotovo taj 1.1 nema da brines, osim ako nije bio ranije ostecen, a to ces proveriti lako. cisto da znas ako planiras i da putujes duze, da on nije bas ekonomican kada vozis preko 110, tj trosi kao i neki veci automobili. idealan kruzing auto, za 80-90 na sat.

Link to comment
za C2 sam cula sve najgore, ovo sto pominje idioteque, zauz C3 retkonissan micra, meni lep, za iste pare isto godiste, samo da je malo komotniji
uzmi snupija :(nije sve u kvalitetu, ima nesto i u pojavi.elem, uz pomenutog pandu baci pogl i na suzuki svifta.mislim, ako neces snupija :(
Link to comment

C3 je fin autić, još ako je panorama krov, udaj se za mene.Šalu na stranu, ne znam da li je dostupan u verzijama sa malom kubikažom, ali ona panorama je ekstra, daje utisak kao da voziš mnogo veće vozilo, a ne malo gradski autić. Jedino što je obavezno nošenje naočara za sunce.

Link to comment
uzmi snupija :(nije sve u kvalitetu, ima nesto i u pojavi.elem, uz pomenutog pandu baci pogl i na suzuki svifta.mislim, ako neces snupija :(
suzuki je bombon u svakom smislu. ne postoji bolji mali autic, mozda mini kuper, al' to je preskup hobi.
Link to comment

e to.ja prosto nisam mogao da verujem koliko je to kvalitetno uradjen automobil. sve je unutra, glede zavrsne obrade, u rangu mnogo visih klasa, bas se ne stedi. o voznji da ne pricam, zmija mala.

Link to comment
suzuki je bombon u svakom smislu. ne postoji bolji mali autic, mozda mini kuper, al' to je preskup hobi.
Apsolutna istina.Ja moj prodajem, informacije na pp. :DEdit: moj je 2000. godište, kontam da se traži nešto novije. A i pošto je žensko, nema šanse da se dogovorimo, jer ima barem 5 lepših modela. :) Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...