Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Meni se i dalje nekad cuje ono zujanje kad skrecem u desno, valjda na volanu ili gde vec. A zimi mi je volan isao dosta teze ujutru, kao i menjac, mada sam od jos nekih cuo da im se zimi desava to isto pa valjda nije nista strasno.

Link to comment

ljudi a da vi lepo zaista odete do majstora? koja je šansa da mi osnovu vašeg subjektivnog osećaja u autu znamo šta je? :Dmajstor lepo auto na dizalicu pa upališ daš gas i vidiš šta je. takvo slično ponašanje sam imao kad mi je menjač na jednom autu otišao u đavola.

Link to comment
  • 3 weeks later...

jedno pitanje...drzavljanstvo Srbije dobijeno prije pet godina, ali je vozacka bosanska..koja je procedura prevodjenja BH vozacke na SR?

Edited by beeva
Link to comment

Peugeot 306 karavan, 1999. god, Euro2, 1.9, 66kw, dobio na poklon iz Nemacke. Koliko ce me kostati da ga uvezem i sve to? Hvala puno...Jel ima neke razlike sto je poklon tj. placen 0 eur?

Link to comment
Peugeot 306 karavan, 1999. god, Euro2, 1.9, 66kw, dobio na poklon iz Nemacke. Koliko ce me kostati da ga uvezem i sve to? Hvala puno...Jel ima neke razlike sto je poklon tj. placen 0 eur?
pokusaj to poklon cudo tamo da zamijenis za neki euro 3 motor, mislim da ima pezo euro 3 motore tog godista..mislim da nema veze sto je nula ojra, kataloski se placaju dadzbine...tresko, hvala, iskopao sam u medjuvremenu. Edited by beeva
Link to comment

upravo to, drugi euro3 motor je oko 500€ max, tvoj u delove na oglase ako ne i više, neće skupo ta zezancija da te koštaa od koga si dobio auto, daj reci i nama da stanemo u red :)

Link to comment
  • 4 weeks later...

Prednje plocice za kocnice, Astra 1.4 16V, treba da ih menjam pa ako moze savet. Nude mi neke Topran za 2200din, Bosch za 2070, Ferodo za 2640 i TRW za 3560. Naravno, ja sam od ovih firmi cuo samo za Bosch ali necu da uzmem to ako je neko sranje.Pomagajte.

Link to comment

Nema to, bio sam cak i u Opelovoj radnji danas. Kod njih ima neki italijanski ETF ili tako nesto, isto kosta oko 2500. Ferodo su 2640 i najverovatnije cu to uzeti jer mi je i taj majstor to preporucio, mada su mi ovi u jednoj radnji rekli da taj TRW ide za prvu ugradnju. Sta to uopste znaci, ne kapiram?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...