Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ja prosle godine puko 14 000 za isto sranje, s tim sto je situacija bila malo cistija tj. moja nesmotrenost je bila u pitanju. A opet, ako nije prijavio neko ko je stvarno invalid nego slucajni prolaznik ili pandur koji je naisao, zelim mu sve najgore. Morala keva da pozajmi pare da bismo podigli auto.
Čitam i ne mogu da verujem
Link to comment

Govnari bre, uhvate ljude na foru da im odmah plate. A po zakonu nemaju pravo da ti zadržavaju vozilo kada dođeš po njega. I ako neće da ti vrate, zoveš policiju i prijaviš krađu/otuđivanje vozila. Čitao sam o jednom takvom slučaju.A čitao sam i o slučaju nekog advokata u NS kome neće već godinu dana da vrate automobil, a on naravno ne namerava da plati unapred. Farsa.

Link to comment

Ma ja sam trcao do kola jer mi je jedan poznanik ispred biroa (isao da se prijavim, ono glupo redovno javljanje) rekao da mi dizu auto kod hale, i stigao sam kad je vec auto bio na pauku. Napao sam pandura i one likove, kombinovao kukanje i napusavanje a pandur mi kulturno rekao da je sve vec proslo proceduru i da nema nazad. Onda sam nazvao jednog coveka koji zna direktora parking servisa ovamo i on mu rekao to isto.Naravno, ako bi mi se opet desilo nesto slicno, da stignem pre nego sto odvezu auto, verovatno bi bilo krvi. Da li moje ili njihove, to vec ne znam, ali 140 evra za ovo je stvarno kriminalno mnogo.

Link to comment

čekaj bre, pa ako se pojaviš nema šta da ga odvoze, koliko znam, dužni su da ga spuste i da ti naplate kaznu za nepropisno parkiranje.

Edited by copkillah
Link to comment

Iskreno, ja sam tad poceo da vicem odma', ali delimicno sam ostao priseban i nisam psovao majke nego onako umereno. Rekao mi pandur da je sve vec proslo, ja na licu mesta nazvao tog nekog coveka, blabla i - kurac. Nisam nikad imao takvu situaciju pre, sad nema sanse da bi' ih pustio na isti fazon. Tad me sjebase na neiskustvo, jebiga.Inace, sad sam dva puta ispao iz vagasa i napravio poluokret, i ne verujem da je zbog toga sto nisam stavio zimske gume. Nemoguce je voziti po ovom sranju, ja od sad samo peske dok se ovo ne otopi.

Link to comment

Auto mi odneli na Bulevaru, isao sam sa lopatom da grebem sneg juce da vidim mesto, nazalost, zaista je zuta linija tamo duboko ispod. A fazon je sto po celom Bulevaru (i koliko ja znam svugde je tako, po zakonu jelte) tabla stoji ISPRED parking mesta za koji je naznacena (kao sto je recimo parkiranje zabranjeno iza znaka za zabranu, ne ispred)...a ovde stoji iza tog mesta. Prolazim cesto tuda, vec dva dana ne videh kola tog invalida na tom mestu pa sumnjam da je on zvao pauka.Uzeo sam auto, platio sam 6600 din tamo (ovo je izgleda "usluga" prenosa vozila paukom - pretpostavljam da zbog toga nisu hteli da ti spustaju auto sa pauka), i dobio uplatnicu na jos 5000 din - ovo je prekrsajna kazna.Sad, navodno imam prava da se zalim, a imam i opciju da ne platim 5000 din. nego da se pojavim u sudu za prekrsaje krajem februrara u, pazi sad, 8-20 sati. Znaci ceo dan pa kad dodjem na red. A verovatno cu ici na to, jboimjamtr, samo da se naoruzam strpljenjem.Btw. grad je totalno u nevoznom stanju. Dva put sam proklizao na Dedinju i zalepio se u hrpu snega na trotoaru. Sto rece Zli, parkirao sam ga ispred kuce i ne palim ga dok ne prodje ovo.

Link to comment

ja ga palim svaki dan, ali ga ne pomeram :lol: . delimicno i zbog toga sto kao da stojim izdignut na velikoj ploci snega jedno 30 cm iznad kolovoza <_< . verovatno bi se nasukao ako bih pokusao da sidjem na kolovoz.

Link to comment

ne izilazim iz kola ovih dana, 4 continental snow, maksimalna paznja i oprez i problema nema, cak sam uspeo da nadjem "slobodno" parking mesto tamo gde ga nikad nije bilo (Decanska, Palata pravde)

Link to comment

Ako nekoga zainteresuje uopšte ili ako zatreba da se mentalno pripremi...Poznanik uzeo Ševroleta (onaj Cruze što se lože na njega) i posle manje od godinu dana ode mu kvačilo. Garancije ima koliko god hoćeš godina - deklarativno - ali mu istu nisu uvažili jer je - pazi sad - stiskao kvačilo više nego što je trebalo :blink: Ja bih popizdeo abnormalno da me neko tako nasanka, zastrašujuće. Bitange definitivno furaju poslovni model gde ti prodaju kola ispod cene ali traže da odeš u servis na svakih par hiljada kilometara i ostavljaš po 200 evra ili ti ne uvažavaju garanciju na najelementarnije stvari, koje deklarativno ima koliko godina hoćeš.Od ostalih vesti, Golf je zvanično na nekom sniženju u Porše salonima :fantom: Mislim da je 13k, tj. 12,990 ili tako nešto. Da li čiste prostor za šestice, ili je prosto neka (pred)sajamska promocija u pitanju jer prodaja svima ide očajno, nemam pojma. Možda ima ovde mladolidera sa viškom sredstava na računima agencija, pa im zatreba info :unsure:

Link to comment

ali je zato chevrolet generalno udobniji od evropskih kola iste klase- tako je aveo ne samo da ima udobnije sedište od korse/punta/307 već ima i bolji, imho, menjač, kod njega nema dvostrukog klika kod ubacivanja u brzinu i nekako je mekši, takođe u njemu imate i prostor za noge za prosečnog muškarca dok je za ove ostale automobile predviđeno da ih voze žene ili hobiti - tek od astricetm dobijate dovoljno mesta za noge (u širini između vrata i centralne konzole) a to je za trećinu skuplji auto- tako da bi filipenku više legao aveo nego nešto slično iz klase, uostalom neka sam proba, barem dok ne smrša do manekenske težine :D

Link to comment
ali je zato chevrolet generalno udobniji od evropskih kola iste klase- tako je aveo ne samo da ima udobnije sedište od korse/punta/307 već ima i bolji, imho, menjač, kod njega nema dvostrukog klika kod ubacivanja u brzinu i nekako je mekši, takođe u njemu imate i prostor za noge za prosečnog muškarca dok je za ove ostale automobile predviđeno da ih voze žene ili hobiti
Vozio prošle nedelje službenog Avea... Nisam baš nešto visok(184), a koleno me još boli... Sve vreme sam udarao u masku...Neudobno, u pizdu materinu... Ni najednom autu do sad koji sam vozio(čak ni na puntu) nisam imao ovaj problem... Ne znam kog Avea si ti vozio, ali, izgleda nismo istog... :)Edit: A Filip je i širi i viši od mene... Tek njemu ne bi legao... Edited by radisa
Link to comment
Ako nekoga zainteresuje uopšte ili ako zatreba da se mentalno pripremi...Od ostalih vesti, Golf je zvanično na nekom sniženju u Porše salonima :fantom: Mislim da je 13k, tj. 12,990 ili tako nešto. Da li čiste prostor za šestice, ili je prosto neka (pred)sajamska promocija u pitanju jer prodaja svima ide očajno, nemam pojma. Možda ima ovde mladolidera sa viškom sredstava na računima agencija, pa im zatreba info :unsure:
Pre ce biti za sedmice ;) Inace ove godine nema sajma (koliko sam upucen), tj. udruzenje autodilera izjavilo da nece izlagati zbog krize i prevelikih popusta koje ionako daju. Mozda bude neka forma sajma ali najverovatnije year off... Edited by ducca
Link to comment
Vozio prošle nedelje službenog Avea... Nisam baš nešto visok(184), a koleno me još boli... Sve vreme sam udarao u masku...Neudobno, u pizdu materinu... Ni najednom autu do sad koji sam vozio(čak ni na puntu) nisam imao ovaj problem... Ne znam kog Avea si ti vozio, ali, izgleda nismo istog... :)Edit: A Filip je i širi i viši od mene... Tek njemu ne bi legao...
samo sam ušao unutra u salonu, to je bila ona najružnija varijanta, mada moguće je da sam pomešao sa nekim drugim proizvođačem (u pogledu prostora za noge), puno pogledanih modela pre 2 meseca :lol:- samo znam da su kod mene najbolji utisak ostavili astra clasic i taj aveo iz te < 12000k cenovne klase http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CUkRkNWFZMU#!
Link to comment

Koliko moze da kosta nova sirena na automobilu?Ne mora da bude nova vec i polovna ali da radi...kapiram da sirene mogu da budu univerzalne jer mi nije bitan kakav zvuk proizvodi vec da ga samo proizodi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...