Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ма метлице су врсте расне и мое и твое док не дође неки шофер врсте шмекерица са пеугеотом типа тристаседамплусјеан и метлицама дужине сантима сеамдеспет и шесетпет, онда само да му га дамо по поштовању врсте респект...

Edited by fanjo
Link to comment

томе начи чоеку су само метлице расне <_< ауто ние расан.лако бити расан на метлице од тристапедес динара на пумпи типа бензинскои, ал ае буди расан на место за оплодњу врсте ауто, подврсту путничко по принципу чија оплодња омогућава неометани рад ногу бичарке локациа ваздух меотодом убрзане пенетрацие. љубац величине ларсоновог инструмента типа гитаре подвсрта акустичне у лифту ПеЦе Ушћеедит: заглавио ми се дугме

Edited by twisted
Link to comment
:Hail: Брате Тњистед, објашњење ти је врсте професорско типа врхунско. Значи ристепак ко Русиа, православље, тај рад.
Link to comment
Gde da nadjem gumu za brisace, klasicne? Menjao moje stare dotrajale sa nekim od aero varijanti, hvaljeni na drugim forumima, nema ni 2 meseca a vec ih bacam u smece i vracam se klasikanerima...
Mislim da je bolje ipak da uymes metlice. Gume budu i na divljacima ili u specijalizovanim radnjama za prizvode od gume.
Link to comment

начи зипа кулминациа на топићу врсте врховна. па ћене чоек метлицу типа новиу већ оће да му стара ради фазон млатара. ћене да издвоји пар монетарних јединица. пироћанац. а фањо кома.

Link to comment

Jel postoji za Astru pletenica dimenzija 210x40mm? Ja pitao ovamo i lik mi pominje 210x45 kao najmanju, a dva puta smo merili i ispalo je 210x40. Ako ima, napisite koja je cena i gde.

Link to comment

Ako se neko nadje danas na autoputu BG-Sid neka izvesti kakva je situacija u pogledu prohodnosti, moze li se ubaciti u 4. brzinu uopste... A ni iskustva sa regionalnih ne bi bila losa. Tnx

Link to comment

imam jedno pitanje vezano za to šta mi se dešava drugi put u tri zime već.jutros sam se oko 9h izokretao na autoputu na spustu na Bubanj Potoku iz pravca Niša, dakle malo pre Lastine stanice.vozio sam pravolinijski, u bržoj traci jer je bila čistija od druge, držao brzinu na oko 60km/h.UBEĐEN sam da ništa od papučica nisam dirao u trenutku kada je okretanje počelo, sem možda gasa.dakle niti sam kočio niti menjao brzinu.gas možda jer sam održavao brzinu.put je bio neočišćen. tačnije videlo se da jeste nekad tokom noći čišćen, plus je autoput prometan, ali bar par sati kamion za kišćenje nije prošao tuda.vozim Clio 2, benzinac, 1.2 motor.auto je prilično lagan. i po lepom vremenu kada se mimiolazim sa većim vozilima osećam bočne udare vazduha. takođe i ona udubljenja na autoputu umeju da me zanesu.ipak ovako nešto nisam očekivao.zimske gume na prednjim pogonskim točkovima su Sava Eskimo (http://www.pocenigume.net/zimske-gume/sava-gume).i ovim gumama je to druga zima.ono što me NENORMALNO brine je što mi se sa istim autom, ali i drugim gumama, ista stvar desila pre 2 godine.tada na magistralnom putu, možda u nešto lošijem stanju, utabaniji sneg, nego što je bio sutoput jutros.opet mala brzina, bez kočenja, a MISLIM i bez menjanja brzine.tada sam se nakon 2 okreta samo spustio sa puta u neko blato, jutros sam zveknuo u bankinu i razvalio prednju, srećom plastičnu, masku.imao sam nenormalno sreće da vozila iza mene nisu bila uopšte blizu, jer sam se nakon odbitka vratio na sred autoputa.ima li iko ovde bilo kakvo objašnjenje šta dovodi do ovakvih događaja?ja nisam neki vrsni poznavalac automobila, iako vozim već 10ak godina, i prosto ne znam šta mogu da uradim kako bi sprečio da mi se slično sranje ponovo desi.

Link to comment

Haj da probam, kao neko ko još nije vozio po snegu, skroz laički.Da li je moguće da je ispod snega bio led, ako ima kolotraga od kamiona, pa da ti je jedan pogonski točak bio na ledu a drugi na snegu, pri 60 km/h, mogućno da je sasvim dovoljno da te zakrene, i tako zakrenu točak prešao sa leda na sneg i povukao?A i drugarica mi se žalila na lakoću i lelujavost njenog malog renoa, tako da i tu možda ima nešto. Kolega koji vozi duže renoe je imao problem sa renoom 4 zbog neke slavine za sprečavanje blokade zadnjih točkova.On je pitao da li su ti felne bile vruće, da ti nije bila zaleđena ručna (da li je električna ručna) pa otpustila ili tako nešto mnogo egzotično ali moguće...

Link to comment

brzo si vozio, a ispod snega na putu verovatno staklo od leda, ili verovatnije da je samo deo na koji si naleteo bio staklo, pa te katapultirao. vozi sporije, mislim da je to jedino resenje

Link to comment
brzo si vozio, a ispod snega na putu verovatno staklo od leda, ili verovatnije da je samo deo na koji si naleteo bio staklo, pa te katapultirao. vozi sporije, mislim da je to jedino resenje
Zakon da se mora imati zimska oprema na sva 4 tocka, u Srbiji, je odlozen. Samo pogonski tockovi, za sada. Moze cak i da bude politicka stvar - izlaganje vozaca (glasaca) extra trosku.Tamo gde moraju da se imaju zimske gume na sva 4 tocka, verovatno taj zakon nije dosao niotkuda. To bih ja probao pre nego reci da sa nekom markom vozila nesto nije u redu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...