Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Gde da nadjem gumu za brisace, klasicne? Menjao moje stare dotrajale sa nekim od aero varijanti, hvaljeni na drugim forumima, nema ni 2 meseca a vec ih bacam u smece i vracam se klasikanerima...

Link to comment

Ja se opekao sa aero, po forumim jureci jedni kazu Champion najbolji ostali djubre, drugi kazu Bosch najbolji ostali djubre, treci se kunu u Valeo... I otprilike je jednak procenat za sva tri. Tako da sam resio da na svoje metlice samo promenim gumu.

Edited by ducca
Link to comment
pa ne mora bas da vozi a9 da bi bio dobar advokat, jel?
pa ne mora, ali ja nesto kontam da "dobri" advokati beogradski voze neka druga kola a ne daciju. u svakom slucaju nije ni bitno.
Link to comment
Ja se opekao sa aero, po forumim jureci jedni kazu Champion najbolji ostali djubre, drugi kazu Bosch najbolji ostali djubre, treci se kunu u Valeo... I otprilike je jednak procenat za sva tri. Tako da sam resio da na svoje metlice samo promenim gumu.
Jesi li siguran da je baš guma propala? Pošto pranje kola obično zaobiđe brisača, uzmem krpu ili papirnu maramicu i povučem đubre i slepljenu prljavštinu sa gume (neverovatno je šta ostane u krpi/maramici) i brisači progledaju kao novi. Sve to zavisi i koliko često se pere auto, tj. šoferka i da li je pritom korišćen vosak ili ne.
Link to comment

Pa prilicno je iskrzana, cistio sam je i dzabe, ostavlja gomilu tragova... Nasao btw gumu, ima u Shop Invest-u (valjda se tako bese zove), konkretno u BG je to u 27. marta kod Postanske stedionice. Odnecu brisace da mi to oma montiraju danas/sutra p ajavljam utiske... Inace Champion aero im je 1400 rsd komad.

Link to comment

ljudi oko čega vi ovde držite slovo,,, eeejjjjjodeš na pumpu, daš 300 kinti, staviš metlice i ideš dalje. one se pojedu, posle 3 meseca opet svratiš na pumpu daš 300 din i tako u krug... čemu filozofijaopet, stavio sam silikone na jedan od kombija, koštalo ukupno 1000 din, razlika je evidentna, ali da vidimo da traje 3 puta obične

Link to comment

Razlog sto hocu da zadrzim stare metlice, kad vec ima dusebriznih, je sto su stare originalne, sa znakom Forda konkretno, a ja sam sitnicar plus i emotivac pa nemam uopste dilemu kako cu ovo izvesti ;) A i mnogo bi me mrzelo da svakih 2 meseca se drkam po pumpama i menjam brisace. Dovoljno mi je sto sam ova 3 procerdao sa novim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...