Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Gotovo, uzela keva neko od 370 dindzi, bez da je pitala bilo sta isuse.gif Sad jos samo da skontam kako da dospem to, zavuceno je skroz iza motora biggrin.gif
Ono za istovetnu boju je bitno u celoj priči, a kako misliš da je zavučeno? Kod mene na Vectri lepo se vidi čim otvoriš haubu, da li si siguran da je pravi sud? Uzgred, pazi da ne prospeš okolo nimalo jer servo ulje spada u red agresivnih, pa nije baš dobro ako ti padne na neko gumeno crevo ili slično. Zato su i creva za servo sistem posebna. Proveri i gde ti pušta, to ne može tek tako da ispari. Edited by nesha taxista
Link to comment

Au...Sud je iza motora u vidi se samo kad se stane sa strane. Ujak je sipao i prosuo je poprilicno mnogo jer nismo imali odgovarajuci levak nego sipali preko neke bakarne cevi. Inace, tecnost je bila crvene boje ili tako nesto.Jes da mi posle toga bolje i lakse sljaka ali osecam da smo nesto sjebali, javlja mi se.

Link to comment
ma i to sto kazes.jebiga, ladno je to ta cena odoka, sa rukama.http://www.fordclubserbia.org/forum/viewtopic.php?t=1164
džabe je to. samo teraj. prava dijagnostika nema cenu, mmw
Link to comment
Au...Sud je iza motora u vidi se samo kad se stane sa strane. Ujak je sipao i prosuo je poprilicno mnogo jer nismo imali odgovarajuci levak nego sipali preko neke bakarne cevi. Inace, tecnost je bila crvene boje ili tako nesto.Jes da mi posle toga bolje i lakse sljaka ali osecam da smo nesto sjebali, javlja mi se.
Pa< isperi toplom vodom to gde ste prosuli. ;)
Link to comment
Rekao bih da njemu treba sa 220 na 12 volti. Ja sam uzeo nešto ovako, i nakačio ga na ispravljač od nekog starog štampača.
Njemu treba ovo

Adapter za auto upaljač sa 220v na 12v - Model 1

adapt_220na12_m1_1-250x250.jpgKliknite na sliku za zumiranjeCena:499 din. 449 din.Stanje:Na lageruModel:Adapter za auto upaljač sa 220v na 12v - Model 1Prosečna ocena:Nije ocenjenKoličina: Dodaj u korpuShare to facebook

OpisSlike (4)Komentari (0)Slični proizvodi (0)Uz pomoć ovog adaptera možete u kući puniti i koristiti uređaje koji su predvidjeni za automobil.Izlazna snaga uređaja je 12V/500mA (Bez problema radi sa urađajima snage do 1A)

Ima LED indikator napajanja.

Edited by CTale
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...