Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ma ne stiskam se (ionako keva placa biggrin.gif ) nego ovaj lik rekao da za Astru ide to neko ATF, a kao moze i to od 700...
Ma, bitno ti je samo šta je preporučeno da sipaš: DOT3, DOT4. Ostalo je nebitno.
Link to comment
Definitivno nemam ulja za servo, proverio i ja a i jedan drug koji se bolje razume. Ili bar ima nesto najminimalnije, svakako nije dobro. Isao sam u prodavnicu auto-delova da pitam koje ide za moju Astru i preporucili mi neko ATF, litra kosta 275 dinara. Najskuplje je 700 ali su mi rekli da moze i ovo, a to skuplje ide kao u ova novija kola.Jel valja cemu to ATF ili da uzmem neko drugo? I jel to treba samo da dospem ili mora da se radi kao kod promene motornog ulja, totalno praznjenje pa sipanje od nule?
prosta sustina je da uzmes ono koje je iste boje sa onim koje je kod tebe u servu, ima zuto i crveno...
Link to comment

nije pitanje nego najava hejt kampanje protiv AMS osiguranja ako mi odbiju odstetni zahtev za puklu sofersajbnu. najebacu im se svega za 175e koliko sve kosta ako se ispostavi da su usrani prevarantski govnari. do daljeg, birajte neko drugo osiguranje, narocito ako je delimicni ili puni kasko. za to su u najsirem luku.

Link to comment
To su kočiona ulja.
ne protivreci tresku!cak bih ti preporucio da uzmes dot5, koje je na bazi silikona, i videces kako ce ti auto prosto progledati!

uzmi bre bilo koje ATF (oznaka za SVA ulja za servo) i dospi koliko ti fali

Link to comment

Gotovo, uzela keva neko od 370 dindzi, bez da je pitala bilo sta isuse.gif Sad jos samo da skontam kako da dospem to, zavuceno je skroz iza motora biggrin.gif

Edited by Zli Gli
Link to comment

odvezo avto doktoru zbog sasvim stote stvari, ali ocu da popravim i to sto mi ne radi grejanje u kabini.daklem, duva vazduh al ladan. trazi mi majstor 6 iljada za neki elektroventilic sto prebacije protok sa ladnog na topli zrak. jel mnogo to? meni zvuci mnogo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...