Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

uh raščlanjivanje onoga je kao susret sa pragnjem. stojiš i gledaš i misliš se: odakle krenuti? :)mislim da je sveukupno problem u tvojoj percepciji samog romana. onda očekuješ veću ubedljivost tamo gde je ima sasvim dovoljno (razgovor nakon večere). moja jedina zamerkakoju bi možda mogao i ti da potpišeš (na osnovu onoga gore) je malko povećana karikaturalnost mladog bilba ali da se podneti. mislim, ovo je bajka o avanturi jbt. ubeđivanje bilba da krene u istu je dečje iskreno i samim tim apsolutno životno. šta ćeš više?

Link to comment
  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

nijedan pogledan pošten film u životu i manje od 10 riba godišnje? neposedovanje noge koja može da šutne loptu?
Zvale su devedesete, oce svoje stereotipe nazad.
Link to comment

a to je bajka. pa sori stvarno. ja mislio kao film, pa ima nekog zanata, potrebe za uverljivim dočaravanjem i dobrim rešenjima. nisam znao :(džej na basketu

Link to comment

golumova glumačka rola ti je džej na basketu? skandalozno!scena upadanja patuljaka na gajbu nije dovoljno uverljiva? nečuveno!scenografija elronda i komunikacija mislima između gandalfa i galadrijele je zanatski nedovoljno jaka? pijano!

Link to comment
golumova glumačka rola ti je džej na basketu? skandalozno!scena upadanja patuljaka na gajbu nije dovoljno uverljiva? nečuveno!scenografija elronda i komunikacija mislima između gandalfa i galadrijele je zanatski nedovoljno jaka? pijano!
nisam siguran da li se sada zajebavaš (eto kakvi ste vi umetnici). ovo što sam boldovo su vrlo neuspeli delovi. pogotovo ovo drugo. gleda je, pravi face u skladu sa nečujnim dijalogom, odvaja lice, sauron kenja u prazno kao da mu prodaje životno osiguranje----u kako bih ti puštao "dodir zla" dok ne vidiš kako se pravi film Edited by Ravanelli
Link to comment

Manje od deset riba godišnje?! Pobogu, ima li nekog ko stvarno tako živi? Ja odmah oću da se obesim ako ne promenim bar tri mesečno... a fizičkog sam bio oslobođen u srednjoj, ali ne u osnovnoj. Nego, kakve to sve veze ima sa filmom, i ko te je zajebao da pogledaš film o patuljcima, zmajevima, i čarobnjacima?

Link to comment

E da, meni se nije svidela ta scena između Gandalfa i Galadrijele, ali iz čisto nerdy razloga (ako mi Ravanelli ne zameri). Od LOTR na ovamo mistifikuju ulogu dotične Blanchettice i prave od nje neku nadnaravnu figuru koja sa Gandalfom priča otprilike kao što je sa Semom Gemdžijem. Praaavi™ nerdovi (doživotno oslobođeni fizičkog) znaju da je Gandalf višeg čina od nje, pa nema smisla da mu ona nešto gleda u šolju, računa kineski horoskop, i ispaljuje savete sa visine.

Link to comment

ima sve veze. da ste carevi i jebete nešto u pravom životu ne bi vam trebale te pišljive bajke koje imaju za poentu da svako može da bude car... pa čak i niski ljudi. i onda biste mogli sagledati film realno, ne kao da vam serem po "elektro pioniru" ili tako nečemu iz detinjstvaja zajebao sebe. volim džeksona od kada je radio treševe i mislim da je jebeni king-kong jedan od filmova sa najmaštovitijim majkljažama i jurnjavama koje sam gledao, a on je o prerasloj gorili, pa reko valjda i ovo može da bude zadovoljavajuće

Edited by Ravanelli
Link to comment

Meni sve lici da si sa nekom devojkom otisao u bioskop, pa na sastanku nisi prosao kako si mislio, njoj se svideo film, a tebi samo ostalo da ga hejtujes iz inata, bez nekog prevelikog razloga, usput vredjajuci ljude kojima se taj isti film dopao, pokusavajuci da ublazis svoju bolder der

Link to comment

Na Cloud Atlasu sam frknuo sa visine, no ovaj put sam zapravo zgranut. Tolika kolicina retardirane neosetljivosti, a sve zapakovano u nakaradno frajerstvo. Fuj.

Link to comment

dobar je film, samo fali nekog seksa tu. Galadrijela i sedam patuljaka bi mogli da se uzmu u obzir za nastavak. ili ako nece Galadrijela da se saginje, neka zovu u film Snezanu, ona bar zna sta raditi sa patuljcima sa viskom zivotne energije.

Link to comment
Meni sve lici da si sa nekom devojkom otisao u bioskop, pa na sastanku nisi prosao kako si mislio, njoj se svideo film, a tebi samo ostalo da ga hejtujes iz inata, bez nekog prevelikog razloga, usput vredjajuci ljude kojima se taj isti film dopao, pokusavajuci da ublazis svoju bolder der
provalio si ga.možda čoveka samo nervira hype oko hobbita, cloud atlasa i ostalih neverovatnih fenomena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...