Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

E posto se zavrsila, mogu polako da skinem poslednju sezonu i gledam sa uzivanjem :)(uvek sacekam da izadju sve epizode neke sezone, jer sam jako nestrpljiv pa ne mogu da cekam nedelju dana do sledece)Razmisljam da pocnem od prve epizode.. lagano da obnovim celo gradivo..

Link to comment
kilav mi nekako rasplet.ocekivao sam vise drame, pevanja i pucanja...
Meni rasplet bas neocekivan, te jos jedan :Hail: kreatorima serije. imho, najbolja serija ikada snimljena.
psarielu rispekt za nabod glede uporabe ricina. :Hail:
+1
Link to comment
Ne znam za vas ali za mene je ovo

happyend

па да, џеси преживео, волт побио лоше момке и девојке, обезбедио децу (претпостављамо), дао жени како да се нагоди са властима, и умро са осмехом на лицуочекивао сам да ће бити мало мрачнији завршетак...

Link to comment
Kakvo finale :ohmy::Hail:Pet i po godina je proslo, sad kada je prica zavrsena stavljam BB na trece mesto mojih omiljenih serija posle Sopranosa i Zice, a za dlaku ispred 6 Feet Under...
Meni nikad neće ništa biti ispred Six Feet Under, onakvo nešto se snima jednom u 100 godina. :)Ali svakako je jedna najboljih serija svih vremena. Kada ih gledaš godinama, veže se čovek za likove, čudo jedno. Pa kad krene poslednja špica oseti se čovek pomalo "ostavljeno".Odličan je rasplet, jedino što je malo jevtino je

fora sa mašinkom, ne može da puca po celoj širini tako da kažem od jednom, da bi ih sve pobila, a ne kreće se toliko brzo da ostali nisu imali vremena da polegaju što je kontam prirodna reakcija svakoga. Bez obzira na to, i više nego zadovoljan sam viđenim. Breaking bad odlazi sa stilom pravo u istoriju televizije i pokretnih slika. :Hail:

Link to comment

па да, џеси преживео, волт побио лоше момке и девојке, обезбедио децу (претпостављамо), дао жени како да се нагоди са властима, и умро са осмехом на лицуочекивао сам да ће бити мало мрачнији завршетак...

Upravo to, na kraju je sve nekako ispalo okej. Da ne pričam o dodatnom hepiend momentu gde Džesi davi Toda

Link to comment

E jbg

moglo je da se zavrsi i opstim pokoljem ali ne vidim svrhu. I ovako je dovoljno mucno i sasvim realisticno, makar oniloko koliko ovakva forma moze da bude. Ok, bilo bi efektnije sa vise krvi ali meni se ovo procisceno finale vise dojmi

Edited by CowBoy
Link to comment

Ja volim happy end i u situaciji pre poslednje epizode, ovo je najbolje što smo mogli da dobijemo. Jedino me zanima šta će biti dalje sa Džesijem. Lepo su se pogledali na kraju u fazonu "it was a good ride..." Koliko je taj najebao za 5 sezona, to je strašno :)

Link to comment

Jebo ih Džesi da ih jebao, mrš bre u pičku materinu retardi, jebo vas taj smrdljivi šugavi Džesi koji je trebao da odapne ako ne u prvoj, a onda početkom druge sezone. Mrš!Sve ostalo - vrh.

Link to comment

I ovako je dovoljno mucno i sasvim realisticno, makar oniloko koliko ovakva forma moze da bude

с тим да у универзуму у коме се дешава серија важи обрнути марфијев закон... тај финални обрачун са нацистима, ту је толико ствари могло да пође по злу... тешко да би неко у реалности уопште помислио на то као изводљив план, вероватноћа успешног извршења је вероватно ближа добитку на лутрији, него добром исходу по волта

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...