Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

+1Mene samo plaši ovo što kraj sugeriše, da će WW na kraju pasti tako što ga Jesse izda, potresen zbog one sitne kolateralne dece? To će teško izrežirati da mi bude dovoljno uverljivo...
Mene zapravo već 3 sezone čudi zašto i kako Volter toleriše tog debila. Bez svih može, uključujući i familiju, samo njega mora da tetoši. Da ne pričam koliko mi je postao mrzak karakter (uvek priželjkujem da neko rokne narkomana), ali mi je zaista neshvatljivo da tako labilnog i idiotskog karaktera toleriše, kada je već roknuo toliko drugih i obezbedio se sa raznih strana u X situacija. Naravno da će Džesi da bude uzrok sjebavanja...
Link to comment
da će WW na kraju pasti tako što ga Jesse izda
a to bi bilo loše zbog...?btw još nisam počela da gledam ovo sada, no ulazim ovde na sopstvenu odgovornost :D(ako uđem kajaću se, ako ne uđem kajaću se)
Link to comment
Mene zapravo već 3 sezone čudi zašto i kako Volter toleriše tog debila.
због публике? било би много након ситуације са девојком и тровањем клинца (+ и мајк) да га још и рокне...са становишта приче... вероватно да волтер у џесију види наивност и невиност коју је он изгубио и да због тога има soft spot за њега... нпр. после сцене кад убију оног клинца након пљачке воза, када џеси говори да је то било погрешно и да мали није представљао опасност, мој утисак барем је, да је волтер желео да има исти став и да буде једнако огорчен као и џеси по том питању, али да је просто сматрао да је било оправдано елиминисати потенцијалну претњу, па макар то било и детеали да, смара то џесијево нон-стоп падање у депресију после сваког срања које се деси
Link to comment
a to bi bilo loše zbog...?
Pa eto, na primer zbog ovog što je Filipenko napisao gore. Ako je postojala ikakva realna pretnja da Jesse pukne i prizna sve policiji (a hronična depresija nije realna pretnja), Heisenberg bi trebalo da je to video svetlosnim godinama unapred i eliminisao malog preemptivno. Razumem da mu je Jesse kao neparalizovani sin kog nikad nije imao, i da oseća krivicu što je onomad pustio onu njegovu da se uguši povraćkom, ali jbg, za sve postoje neki limiti. Takođe ne vidim kako će Jesse da skoči iz pasivnog povučenog enabler moda u neki osvetnički "e sad ću da mu napakostim" mod. Bar je on imao hiljadu i jednu priliku da izađe iz svega, i svaki put se vraćao kad god Mr White zvizne, kao poslušno kučence kakvo jeste.
Link to comment
Takođe ne vidim kako će Jesse da skoči iz pasivnog povučenog enabler moda u neki osvetnički "e sad ću da mu napakostim" mod.
pa nisam ni mislila osvetnički "e sad ću da mu jebem mater" i onda on da krene aktivno u neku osvetu, ali npr ako ga ulove pa pritisnu čike policajci, cenim da može svašta biti
Link to comment

Dobra epizoda, malo dobrodoslog comic reliefa sa kanalisanjem Baje Patka i povratkom Metha Damona.Marie se ponovo odaje svojim kleptomanskim putevima...

Link to comment
dogovorite se za spojlere kako vam odgovara, meni svejedno, ionako zaboravim sve sto procitam. samo imam molbu, ako bude onakav kraj kakav je vini izvinisao, zalepite neku safe word, da znam da ni ne pocinjem.
u flashbackovima ili flashupcomingsima vidi se da WW ima kosu i dolazi kuci koja je odavno napustena. ili je roknuo henka ili ga nekim super twistom henk vise ne juri.
Link to comment

Ako sam ja dobro ispratio luba nije gledala ni jednu epizodu, tek misli da počne od S01E01, moraš da vodiš računa da ne spoilraš ništa :D

Link to comment

To je cini mi se to, Jesse ce da propeva u sledecoj, neki konkretan razlog mu ni ne treba, dovoljno je stanje u kojem se nalazi i standardna pandurska prica "you can still do the right thing" koju ce Hank da mu proda za sekund.Imam i osecaj da ce se flashforwardi koje smo videli odigrati negde na sredini sezone, 4-5ta epizoda, s obzirom da mi tu vidimo naznaku nekog raspleta, al opet nemamo blagu predstavu kuda i kako ce se to razresiti, a po dosadasnjem BB iskustvu sve tempiraju lepo i natenane, nisu zbrzali nijednu sezonu do sada.

Link to comment
To je cini mi se to, Jesse ce da propeva u sledecoj, neki konkretan razlog mu ni ne treba, dovoljno je stanje u kojem se nalazi i standardna pandurska prica "you can still do the right thing" koju ce Hank da mu proda za sekund.Imam i osecaj da ce se flashforwardi koje smo videli odigrati negde na sredini sezone, 4-5ta epizoda, s obzirom da mi tu vidimo naznaku nekog raspleta, al opet nemamo blagu predstavu kuda i kako ce se to razresiti, a po dosadasnjem BB iskustvu sve tempiraju lepo i natenane, nisu zbrzali nijednu sezonu do sada.
Veliki showdown se očekuje, neki mexican standoff između svih igrača, Pinkmana i Lidije i nekih repova prošlosti...
Link to comment
u flashbackovima ili flashupcomingsima vidi se da WW ima kosu i dolazi kuci koja je odavno napustena. ili je roknuo henka ili ga nekim super twistom henk vise ne juri.
Ne samo to, nego onakva reakcija komšinice govori da je dobro poznato da je WW u toj nekoj budućnosti opasni kriminalac. A beše u tim flashcummingsima i njegova poternica na televiziji ili gde već u nekom restoranu, tako da...
Link to comment

Ali ako su mu svi za petama, poslednje što bi očekivali je da dođe kući po onaj loto tiket. Iznenadi neprijatelja tako što ćeš uraditi najgluplju i najbeskorisniju moguću stvar...Melchett3.jpg

Link to comment
Mene zapravo već 3 sezone čudi zašto i kako Volter toleriše tog debila. Bez svih može, uključujući i familiju, samo njega mora da tetoši. Da ne pričam koliko mi je postao mrzak karakter (uvek priželjkujem da neko rokne narkomana), ali mi je zaista neshvatljivo da tako labilnog i idiotskog karaktera toleriše, kada je već roknuo toliko drugih i obezbedio se sa raznih strana u X situacija. Naravno da će Džesi da bude uzrok sjebavanja...
Zato što mu je ubio ribu, a i svako od nas ima nekog na koga je posebno slab.
Link to comment
A beše u tim flashcummingsima i njegova poternica na televiziji ili gde već u nekom restoranu, tako da...
Ne sećam se ovog uopšte...
Ali ako su mu svi za petama, poslednje što bi očekivali je da dođe kući po onaj loto tiket. Iznenadi neprijatelja tako što ćeš uraditi najgluplju i najbeskorisniju moguću stvar...
Nije došao po tiket, nego po ricin...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...