Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Kako zasto?Mozda ce neko da saceka sve epizode pa da onda krene da gleda odjednom. Ja ovde lurkujem zbog opsteg utiska o novom serijalu onih koji ga gledaju, ali ne shvatam zasto se pise o radnji i dogadjanjim u epizodi a da nije u spojleru.Tako je do sada bilo.
Meni to nema smisla. Kako si ti to zamislio, da svaki post o novim epizodama bude u spojleru ili samo da kazemo tih prvih 48 sati, nakon kojih bi mogli da pisemo normalno? A sta ako slucajno udjes u topic posle tih 48 sati i naletis na spojlere? Ili ako bi svaki post o novim epizodama stavljao u spojlere, do kad bi to trajalo, do kraja sezone/serije? Meni zvuci lakse da jednostavno zaobidjes temu ako planiras da gledas sve odjednom.
Link to comment
Meni to nema smisla. Kako si ti to zamislio, da svaki post o novim epizodama bude u spojleru ili samo da kazemo tih prvih 48 sati, nakon kojih bi mogli da pisemo normalno? A sta ako slucajno udjes u topic posle tih 48 sati i naletis na spojlere? Ili ako bi svaki post o novim epizodama stavljao u spojlere, do kad bi to trajalo, do kraja sezone/serije? Meni zvuci lakse da jednostavno zaobidjes temu ako planiras da gledas sve odjednom.
+1Jasno je da dan posle nove epizode na temi pisemo o novoj epizodi. Jedini nespoil komentari u tom slucaju bi mogli biti tipa "dobra" ili "dosadna" a ne vidim zasto bi to iko i pisao i citao.
Meni sve nešto deluje kao da će Walt da shvati da meth leči njegov rak...
Ne verujem da ce se Walt vracati kuvanju, a prva scena iz prosle sezone i jedna iz ove epizode kad se vraca u svoju kucu govore u prilog tome - covek je postao begunac.Sad kad mi se malo slegla epizoda cini mi se da ce Pinkman da nagrabusi u sledecoj, zbog onog razbacivanja novca, da ce ga tu prisnuti da oda Walta i da ce ovaj puci kada mu kazu da je Mike mrtav. A Waltov rak je tu samo kao olaksavajuca okolnost za njega da predje u "desperado mode" posto nema sta da izgubi ni ovako ni onako.
Link to comment
Meni to nema smisla. Kako si ti to zamislio, da svaki post o novim epizodama bude u spojleru ili samo da kazemo tih prvih 48 sati, nakon kojih bi mogli da pisemo normalno? A sta ako slucajno udjes u topic posle tih 48 sati i naletis na spojlere? Ili ako bi svaki post o novim epizodama stavljao u spojlere, do kad bi to trajalo, do kraja sezone/serije? Meni zvuci lakse da jednostavno zaobidjes temu ako planiras da gledas sve odjednom.
+1Jasno je da dan posle nove epizode na temi pisemo o novoj epizodi. Jedini nespoil komentari u tom slucaju bi mogli biti tipa "dobra" ili "dosadna" a ne vidim zasto bi to iko i pisao i citao.
Ja sam i dalje za stari dogovor od 48 sati za spojlere. Jebi ga, jedan sam od tih što i kad ne može da gleda voli da uđe na temu i pročita opšte komentare tipa dobra/loša/dosadna, a čak volim da vidim i one shocked smajlije van spojlera, nekako mi se digne tenzija još više. Tako da ako se ukida stari dogovor i odmah posle emitovanja se ne koriste spojleri, recite mi, molim vas, neću da otvaram da vidim opšte komentare i pročitam ko je ubica.
Link to comment
A ko ce to da odredi kad mislim da luba jos nije nasla vremena da krene s ovim? <_< Moze hattori eto, on je otvorio temu.
Odrasli smo ljudi (bar neki od nas :D), ali možemo da pitamo lubu. Samo, do pre tri dana, odnosno dok nije ponovo počeo BB, imali smo 48 sati dogovor koji odjednom ne važi. No, nije neka frka, ja samo neću da otvaram topic dok ne pogledam epizodu.
Link to comment
Preksinoć sam završio ponovno, u cugu gledanje svih epizoda i mislim da bi mi prijalo da WW na kraju spektakularno padne.
eh da sam i ja obnovila gradivo, sad bih sa sigurnošću znala šta gledam.dobra epizoda. čak mi ni skajler nije išla na živce.
Link to comment

+1Mene samo plaši ovo što kraj sugeriše, da će WW na kraju pasti tako što ga Jesse izda, potresen zbog one sitne kolateralne dece? To će teško izrežirati da mi bude dovoljno uverljivo...

Link to comment

dogovorite se za spojlere kako vam odgovara, meni svejedno, ionako zaboravim sve sto procitam. samo imam molbu, ako bude onakav kraj kakav je vini izvinisao, zalepite neku safe word, da znam da ni ne pocinjem.a kakav sam moron, bog te pita kad cu i da pocnem - prosle nedelje spremila lepo i bb i mm, sve sa lepim honeybunny titlovima, i za vikend surfujem na poslu i vidim maraton revenge na foxnecemu, setim se kako je king pisao da tabita i on sa uzivanjem gledaju prvu pravu sapunicu posle sto godina, i ko majmun se zalepim i sad ne mogu da docekam da se skine ostatak. totalna sam beslovesna stoka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...