Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

moze biti. Mora ponovo da se gleda. Mada priznajem da osecam izvesnu sumnju kada je u pitanju taj povratak raka. Nesto mi tu cudno, ne znam sta ni zasto, ali eto.
To sam i ja pomislio ali bio je na terapiji, ne bi bilo potrebe to da fejkuje tako što će tamo da ode.
Link to comment

A opet, bar su odmah otkrili to sa povratkom raka, sad ne mogu da to iskoriste kao ultimativnu božju kaznu za zlikovački život na kraju serije ili nešto tako bedno.Kad smo kod raka, meni je malo neuverljiv bio taj adut koji je Walt pokušao da odigra protiv Hanka. Kao, nemoj da me razotkrivaš, ionako sam na samrti, sažali se na jadnog pacijenta... a onda, kad to nije sasvim upalilo, odjednom pokuša da se transformiše u Hajzenberga i zapreti mu :blink: Mislim, oslabio je u isto vreme i jedan i drugi argument - ili si smrtno bolesni član porodice koji izaziva sažaljenje, ili si svemoćni kriminalni mastermind sa kojim se ne sme zajebavati, ne možeš oba u isto vreme.

Link to comment
A opet, bar su odmah otkrili to sa povratkom raka, sad ne mogu da to iskoriste kao ultimativnu božju kaznu za zlikovački život na kraju serije ili nešto tako bedno.
Pa otkrili su ga u prvoj epizodi kao ultimativni starter zlocinackog zivota. Da Walt umre od raka kao slobodan covek koga niko ne juri, to bi bio hepiend, a ne "bozija kazna".
Mislim, oslabio je u isto vreme i jedan i drugi argument - ili si smrtno bolesni član porodice koji izaziva sažaljenje, ili si svemoćni kriminalni mastermind sa kojim se ne sme zajebavati, ne možeš oba u isto vreme.
Meni izgleda da je upravo to i poenta, kao kada se Saif Gadafi u ocajnickom pokusaju obraca ljudima u Libiji, obecava brda i doline i u isto vreme opominje da ce im jebati kevu. Vremenom je Walt, tokom svega sto se desilo za te dve godine [u stvari jos manje jer 52i rodjendan slavi u bekstvu] izgubio osecaj o tome sta moze, a sta ne moze u isto vreme. Kao kada mu se u prethodnoj epizodi Hank zali kako je trebalo vise da ceni bezbrizan posao obelezavanja drveca, a on odgovara da voli da kampuje. Edited by reg
Link to comment

Kao, nemoj da me razotkrivaš, ionako sam na samrti, sažali se na jadnog pacijenta...
nije walt igrao na kartu samilosti, cini mi se, nego je pokusao da mu objasni da i ako ga uhapsi i osudi nece ici u zatvor zbog bolesti, tj. jedino ce porodici da nanese stetu, a njemu jok.
Link to comment
Ja sam stekao utisak da Walter taji to da mu se rak vratio.
i ja imam isti utisak jos od one epizode kad je na pregledu sa onim likom sto panici. tada je posle dobijanja rezultata slozio facu koja definitivno ne ukazuje na dobre vesti.
Link to comment

Kako zasto?Mozda ce neko da saceka sve epizode pa da onda krene da gleda odjednom. Ja ovde lurkujem zbog opsteg utiska o novom serijalu onih koji ga gledaju, ali ne shvatam zasto se pise o radnji i dogadjanjim u epizodi a da nije u spojleru.Tako je do sada bilo.

Link to comment

ja uvek gledam serije tako sto sacekam da izadju sve epizode, downloadujem i onda odgledam u 2-3 dana :Dne mogu da cekam nedelju dana do sledece epizode.. previse sam nestrpljivdo tada, uvek zaobilazim topice, breaking bad, game of thrones, californication :D

Link to comment
Kako zasto?Mozda ce neko da saceka sve epizode pa da onda krene da gleda odjednom. Ja ovde lurkujem zbog opsteg utiska o novom serijalu onih koji ga gledaju, ali ne shvatam zasto se pise o radnji i dogadjanjim u epizodi a da nije u spojleru.Tako je do sada bilo.
pa ne bas, bio je ranije neki konsenzus oko spojlerovanja u okviru 48 sati od emitovanja epizode, tako da ko hoce da gleda odjednom svakako ne treba da zalazi ovde. ja nisam zalazio na topic o igri prestola posle prve epizode bas iz tog razloga.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...