Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Hank je stvarno briljantan detektiv, primeti knjigu koja inkriminise Heisenberga i umesto da uzme sliku mobilnim on ponese celu knjigu sa sobom, valjda da bi imao sta da gustira sledeci put kad zaglavi na klonji. Nije kritika epizode, taj napad gluposti stvarno odgovara Hankovom liku, samo razmisljam naglas :DJa mislim da ce ona cigareta s ricinom zavrsiti u nekoj reci, toliko puta smo je videli do sada da bi imala smisla samo kao neka subverzija Chekhov's Gun tropea.

Link to comment
taj napad gluposti stvarno odgovara Hankovom liku
с тим што је хенк од већине деа-оваца и пандура понешто и урадио... та страна федералаца и пандура ми је и најслабији/најнереалнији део серије, реално да нису скроз неспособни серија не би потрајала дуже од 2 сезоне Edited by Dionysos
Link to comment

Epizoda deluje OK, pozdravljam povratak onom sporijem tempu (bez obijanja policijskih stanica džinovskim magnetima i pljački vozova), mada sam izgleda dosta toga pozaboravljao. Ja sam bio pod utiskom da je Walt u stvari ostao in business, samo je preuzeo neku management ulogu i slagao ženu da se povukao, a sad ispada da stvarno više nema ništa s tim? :unsure: I ne sećam se najbolje koji je Džesijev problem, opet nešto drami oko ubijanja dece i krvavog novca? Zar nismo tu temu obradili krajem pretprošle/početkom prošle sezone?Nije mi se svideo face-off na kraju, mada pretpostavljam da je previše očekivati od Henka da sprovedi neku covert istragu izigravajući vernog pašenoga...

Link to comment

Izvini Miloše, šta si očekivao da se piše na temi posle toliko očekivane epizode?Mislim, odakle ti ideja da je otvoriš a da prethodno nisi odgledao epizodu? Šta si očekivao da vidiš?al ajde

edit: super epizoda, drago mi je što su se ova dvojica odmah suočili, a da nismo čekali više epizoda na to

Edited by copkillah
Link to comment

Calavera je komentarisao sadrzaj epizode.Copkillah, dovoljno je bilo napisati "dobra, losa, odlicna", to sam ocekivao, a u spoileru detalje o sadrzini, kao na drugim topicima o pojedinacnim serijama.

Edited by Milosh76
Link to comment

Napisah gore, ali nema veze. Odgledacu veceras epizodu i nece vise biti bitno. Mislio sam da postoji dzentlmenski dogovor da se dan ili dva posle epizode stavljaju komentari u spoiler.

Link to comment

Ali što bi se otvarala tema, šta ti znači informacija "dobra", "loša" ili "onako"? Mislim to je spojlovanje samo po sebi, zar nije gušt da ne znaš apsolutno ništa i da uživaš u gledanju.

Link to comment

Meni se svidela epizoda. Takodje podrzavam usporavanje tempa.I takodje imam i ja utisak kao da sam dosta stvari pozaboravljao.

Od kad je Skajler ovako postala pristupacna i od kad je otoplila spram Walta? Ok, imaju dogovor i biznis, ali ipak komuniciraju normalnije u odnosu na ono kako ja pamtim.

Link to comment
Od kad je Skajler ovako postala pristupacna i od kad je otoplila spram Walta? Ok, imaju dogovor i biznis, ali ipak komuniciraju normalnije u odnosu na ono kako ja pamtim.
Od prosle epizode, kada ga je videla kako sedi kraj bazena i odvela da mu pokaze garazu koju je iznajmila, nakon cega joj je rekao da se povlaci. To sto mu se rak vratio nije odmoglo.
Link to comment
Od prosle epizode, kada ga je videla kako sedi kraj bazena i odvela da mu pokaze garazu koju je iznajmila, nakon cega joj je rekao da se povlaci. To sto mu se rak vratio nije odmoglo.
Hvala. Da, secam se toga, ali mi i dalje deluje neobicno. A i ovo sto kaze Mauci:
Ja sam stekao utisak da Walter taji to da mu se rak vratio.
moze biti. Mora ponovo da se gleda. Mada priznajem da osecam izvesnu sumnju kada je u pitanju taj povratak raka. Nesto mi tu cudno, ne znam sta ni zasto, ali eto.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...