Jump to content

breaking bad


hattori

Recommended Posts

dakle, posle X dana neradenja skoro ničega osim gledanja ove narkomanske serije đavli je odneli, gotova je 4ta sezonaa na ovom topiku iščitah do 23će strane, dalje ne smem, još :Dsad će peta biti mačji kašljić, ali moram par komentara:prvo i najbitnije:- transformacija WW jeste genijalna; bez obzira što jeste tačno da on nije sve to radio samo i jedino zbog porodice nego i zbog lične sujete (neostvareni kilavi i smotani hemisjki genije je konačno uradio nešto veliko i postao baja)......hm zapravo upravo to što je to radio i zbog jednog i zbog drugog utiče na genijalnostsve u svemu :Hail:a onda malo sitnica:- avionska nesreća na kraju druge sezone je kranje idiotska, em isforsirana (baš je ćale od Jane zabrljao stvar baš iznad Waltove kuće, aha) em nepotrebna (kao nije dosta sve što se izdogađalo pa je moralo nešto da bude, zanimljivo, šokantno, šta li?)- trovanje klinca na kraju četvrte je nategnuto, videćemo kako će razrešti (ako ikako)ako je bio Walt, a sve zbog onog buđavog đurđevka u bašti (pa to je najobičniji đurđevak, zašto ga pa ne bi imao u bašti?!) -- kako?! (fizički), a i zašto? da bi objkao fol objasnio Jessiju da je Gus skroz zao i tako ga okrenuo protiv?ako je bio Gus ima više smisla (mada je opet pitanje kako?), da bi do kraja okrenuo Jessa protiv Waltaa najviše ima smisla da je klinac to slučajno zglajznuo a da je fora što je Džesi javno spominjao ricin, a i to što Walt ima đurđevak u bašti da će možda posle svašta da pomisli- od dosada ubijenih jedino mi je bilo žao onog gika hemičara; svi ostali, pa, 'nakojeste Walt bio ultra-zao sa Jane, nije da nije, ali mala je em vukla Džesija u heroinstvo em se razgoropadila; čak mu je i u brk rekla kad je on pitao "kako da znam da nećeš više ništa tražiti od mene" rekla "pa ne znaš"inače ona mi je u početku bila simpatična i interesantna, posle baš i neplus sam mislila da će fora biti tipa kako se Džesi smuva sa nekom "običnom pristojnom" devojkom pa onda tu peripetije, a ne da će biti teška narkomankabtw onaj Ted, šta je on koji andrak uopšte hteo? da pobegne? a koja bi bila svrha kad je već ispotpisivao sve što je trebalo?bwt on mi u početku delovao kao ok lik, ali posle je baš bio ljigavac i sluzavac

Link to comment

btw komentarčić iz ko zna koje više sezone:- došlo mi je da uskočim u monitor i isprepucam Džesijeve roditelje kad su ga izbacivali iz kućekakva 2 kretenabaš čudno što im se i drugo dete drogira sa 10 il kolko već godinaa kada je otkupio kuću -- :s_d:

Link to comment

pola pete sezone gotovoovaj Walt se ponaša kao neki zli bog, preti, naređuje, oprašta, wtf, dosada sam ga i razumela ma šta radio, ali pretera ga čovečepretpostavljam da je to uvod za 1 kvalitetni padbtw a ovi što ne razumeju ženu, baš me zanima kako bi njima bilo da se ispostavi da im muž/žena nije obični kilavi i smotani profan/ka hemije nego prvo da kao eto malo kuvucka drogicu, a onda da je ni manje ni više nego narko bosinače ume ona da me zdravo nervira u pojedinim trenucima, a i Walt (mada me u petoj Walt non-stop nervira :D)btw ona usrana Lidija mi zdravo ide na q

Edited by Amelija
Link to comment
btw a ovi što ne razumeju ženu, baš me zanima kako bi njima bilo da se ispostavi da im muž/žena nije obični kilavi i smotani profan/ka hemije nego prvo da kao eto malo kuvucka drogicu, a onda da je ni manje ni više nego narko bos
Mislim da nije problem u razumevanju Skajlar, već je prosto iritantna kao takva. Svaki njen potez ili odluka u seriji su meni bili prilično realni, da ne kažem i očekivani. ALI JE UŽASNA UŽASNA!
Link to comment

Eh da, zaboravio sam da pohvalim jednu stvar za koju sam siguran da je niko drugi na forumu neće pohvaliti pa ću se žrtvujem za kolektiv, i da se outujem kao neko ko ume da posluša i......Knife Party :Hail: u Breaking Bad-u. :Hail: I to u epizodi koji je režirao - Rian Johnson :wub::Hail:

Link to comment

e konačno sam iščitala ceo topik :D

mogao bi se iskoristiti hank za neku novu seriju slicnog kvaliteta i intenziteta.
u kom smislu?da henk nastavi da lovi zle momke, drogiraše i narko-bosove, ili da se pak i on prozli?
kolko mi je jadan ovaj walt to je neverovatno
+1cela peta sezonadotle sam sve manje-više mogla da razumem, pa i epizode jadnosti (kao što rekoh već i za njega i za Skajlerku), ali peta sezona je samo jadnostno kontam da mora tako (uzleteo je do Sunca)a šta mislite za ono na početku prve epizode, od koga bega/za koga sprema mitraljez?- od Henka kao takvog?- od DEA?- od Arizonaca?- od psihopatskog Toda?- od razjarenog razočaranog Džesija?- od Skajler?- od Lidije?- od nekih novih Meksikanaca?- od svih? :D Edited by Amelija
Link to comment

Sprema mitraljez za Zasticenog Svedoka Dzesija ili je postao full poznat i priznat pa siri biznis ako sto ce da rokne onog novog dilera. Naravno Tod ce nesto da zajebe samo tako i to verovatno u prve 2-3 epizode.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...