Jump to content

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Nego nesto se razmisljam kakve su vam teorije za ono silno naoruzanje sto ga Walt iz buducnosti kupuje na pocetku sezone?Po meni ili ide da rokne zasticenog svedoka Dzesija ili sprema okrsaj sa onim drugim glavnim dilerom.

Link to comment

Dobra sezona (naravno!), sinoć završio.Walt je i definitivno prso ko lajsna, verujem da to može da zasmeta optimističnijim među nama, ali nije to nikakva transformacija preko noći, napisao sam i na kraju prošle sezone da on odavno nije nikakav heroj, već više za njega i dalje navijamo po automatizmu. Ali nam je ove sezone i to navijanje značajno otežao, što mu dođe prirodan tok njegovog arc-a, i nije mi zasmetalo ni malo. Mislim da je mašenje poente reći da je trebalo da završe on the high note posle četvrte sezone. ove 2 sezone jesu potrebne za zaokruživanje priče i jesu stvari koje smo mi trebali da vidimo. (say my name :Hail:)Ne sumnjam da će kraj biti spektakularan (dobar je setup odrađen u ovoj polusezoni) i naravno jedva čekam. Drago mi je da se nisu preterano bavili Walterovim konačnim uspehom, nije bilo potrebe da se prave plotovi oko toga, znali smo svi da će Walter uspeti pre ili kasnije i ona jedna montaža je bila sasvim dovoljna da to proprati. Plus mi se čini da je takav tretman njegovog uspeha pojačao onaj osećaj praznine posle svega - ok, zaradio više para nego što može da potroši za 10 života, i šta sad? Was it worth it?

Link to comment
Nego nesto se razmisljam kakve su vam teorije za ono silno naoruzanje sto ga Walt iz buducnosti kupuje na pocetku sezone?Po meni ili ide da rokne zasticenog svedoka Dzesija ili sprema okrsaj sa onim drugim glavnim dilerom.
Pa ne znam, meni je on delovao kao fjuđitiv™, ako se dobro sećam, videla se i poternica za njim?
Link to comment
Pa ne znam, meni je on delovao kao fjuđitiv™, ako se dobro sećam, videla se i poternica za njim?
Ne secam se poternice ali se secam da je uzimao mitraljes koji mi je delovao prilicno nemobilan pa kontam da ili zna koga ce da napadne i gde ili mu je za odbranu.
Link to comment

Odlicnih 8 epizoda, neverovatno kako serija drzi nivo sve vreme.Elem, za sta god da mu treba naoruzanje, videcemo sledece godine u ovo vreme, verovatno.Sad sledi HOMELAND, pa neke druge serije, taman da nam prodje napetost oko WW.

Link to comment

prebiti onoga ko mi je preporučio ovu seriju, sad ludački gledam kao poslednja narkomankazasad stigla do treće epizode u četvrtoj sezoni te smem da pročitam i prvih par postova na topiku, a možda nešto i prokomentarišembtw koje likove volite, a koji vas nerviraju?

Link to comment
Kad Viktor dođe sa terena, on kaže Majku da je viđen. Posle Majk telefon raportira Gasu. Gas dolazi i ima izbor. Da posluša srce (i ubije dva mamlaza koja su se drznula da ga zajebu a poštedi dugogodišnjeg čoveka od poverenja, ali tako ugrozi biznis) ili razum (sve obrnuto od prethodne zagrade :)) Mislim da ni on sam do poslednjeg trenutka ne zna šta će da učini.
slažem se s ovim, s tim što mislim da je znao vrlo dobro šta će da učinibwt Gus je meni totalno jeziv lik od samog početka
Ne znam baš kako oni stoje sa parama, valjda im nije Gus one milione isplatio unapred? Ako nije, kako se Jesse razbacuje a Walter planira milionski car wash takeover? Ranije zarađeno su valjda uglavnom potrošili/protraćili/spalili...
pa zar nisu oni dobili već neke silne pare za prethodni "projekat"?ne verujem da su ih tako brzo sredili, nije tu bilo malo
Jedina zamerka je što malo smaraju sa time kako Jesse ima moralni problem sa ubistvom Gaylea. Kao da nisu već ubijali tri godine unazad, i Tucoa i razne druge.
e vidiš, ali Tuco i ona dvojica na samom početku (Mexikanac i Japanac) su hteli njih da ubiju, a i ona dvojica dilera posle + su ubili i onog klinca, tako da sve to ajddok im ovaj hemičar realno ništa nije direktno skrivio, nego mu je prosto upao u kuću i iz čista mira ga upucao(pride oni nisu ni znali da on zaista ama baš ništa nije kriv i da mu je Gus ispričao tužnu pričicu o Waltu)
7 dana nejela, nespavanja, bežanije s posla, teške antisocijale i neigranja sa kerovima, ženom i rodjenim detetom........al sam uspeo da odgledam sve tri sezone
tako nekako :lolol:
Link to comment

Nastavljaš razgovor od pre godinu i po dana, sve bežeći od spoilera? :lol:

pa zar nisu oni dobili već neke silne pare za prethodni "projekat"?ne verujem da su ih tako brzo sredili, nije tu bilo malo
Davno je bilo, ali IIRC Walt je u napadu griže savesti stavio te zarađene pare na roštilj u svom dvorištu. (Posle se valjda predomislio, pa pokušao da ih izvadi iz vatre?) A i Jesse se nešto razbacivao od kako mu je zaginula ona B. in apartment 23.
Link to comment
Nastavljaš razgovor od pre godinu i po dana, sve bežeći od spoilera? :lol:
pa jebiga diskutuje mi se a zaostajem, imajte razumevanja :lol:al brzo ću ja to, ne brinite
Davno je bilo, ali IIRC Walt je u napadu griže savesti stavio te zarađene pare na roštilj u svom dvorištu. (Posle se valjda predomislio, pa pokušao da ih izvadi iz vatre?) A i Jesse se nešto razbacivao od kako mu je zaginula ona B. in apartment 23.
znam za roštilj, al je brzo izvadiokolko videh tu je bila gooomila para a vrlo malo je zaginulo u roštiljua jesse se jest razbacivao al ne bih rekla baš toliko da više nema ništa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...