Jump to content

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Breaking Bad u Alabami: Policija traga za stvarnim Walterom WhiteomIako zvuči nevjerojatno, policija u gradu Tuscaloosa, u intenzivnoj je potrazi za čovjekom po imenu Walter White i to zbog optužbi za "kuvanje" i distribuciju metamfetamina.Ljubitelji serije "Breaking Bad", Waltera znaju kao lika kojeg portretira sjajni Bryan Cranston. On je u seriji profesor hemije koji se okreće proizvodnji metamfetamina kako bi finansijski zbrinuo porodicu, prenosi ABC News.No, stvarni Walter White je 55-godišnjak iz Alabame, koji se od 2008. godine, nakon što je prekršio uslovnu kaznu, nalazi na policijskoj listi najtraženijih zločinaca.Policija je zamolila sve građane koji o stvarnom Whiteu imaju bilo kakve informacije, da im se jave što je prije moguće. Tvrde kako su sigurni da će ga uhapsiti, ali to, kažu, vjerojatno neće biti toliko atraktivno kao što prikazuju u seriji.Takođe, kako naglašavaju u policiji, "Breaking Bad" nije temeljen na životu Waltera Whitea iz Alabame.http://www.nezavisne...eom-154903.html
kadar nevera... :lolol:
Link to comment

Say his name! Verovatno i taj gosa ima umetnicko ime Hajzenberg.edit: nek pogleda sef ondasnje DEA-e kod svastike u kuci, mozda se tamo krijeJuce ponovo odgledao poslednju epizodu, jako mi se sve dopada.Scenaristi su i ovoj sezoni pocistili ne samo periferne likove iz fokusa, vec i neke sa vecom tezinom - filtrirali su scenu do koske. Super je priprema za poslednju sezonu, slutim da ce biti dobro.

Edited by CowBoy
Link to comment

Bezveze.Od jutros bih napisao i mrzi me. Јоš se nadam da će da se pojavi Vini da ismeje genijalni proces pomoću kojeg je Henk došao do satorija.Opet ponavljam, kažem™, trebalo je da se završi posle četvrte sezone.

Link to comment

Nije fer da nas ostave ovako. Ja sam gledala sve cetiri sezone odjednom, pa nisam imala taj osecaj, ali sada me ovo stvarno nervira.

Da li ce likvidirati i Henka, sta mislite? Onaj ricin u stekeru s pocetka epizode mora da odigra svoju ulogu, iako je bio namenjen Lidiji :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...