Jump to content

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Ja tek pre par dana saznala sa ovu seriju (for shame, I know) i krenula danas da gledam. Što reče Hattori, ko nije gledao ne zna šta propušta, fenomenalna je.

Link to comment

od utorka do sinoc sam odgledala sve 4 sezone i ovaj kusur od pete ukljucujuci sinocnu epizodu. stigla sam najblize sto sasm mogla meth ovisniku ovih dana. totalni tweaking. dobra epizoda. dobra i strasna.

Link to comment

Odlična epizoda :) Verovatno zato što još nismo čuli Walterbergov cunning plan da zajebe ceo svet i održi svoju one-man empire u poslu. Nadam se da će se ispostaviti da je nešto bolje od ove McGuyver egzibicije sa strujnim kablom koji topi (kožnu!) narukvicu...Svidelo mi se i što su najzad malo razjasnili njegovu motivaciju za svo ovo glupiranje u petoj sezoni. Potezi očajnika, čovek aktivno radi na sopstvenom samouništenju. Dakle, ništa nema smisla zato što je tako osmišljeno. To opravdava Waltove gluposti, mada još ne znamo zašto i kako Mike ide u asasinacije na hemičarke i pljačke voza dok je pod policijskom prismotrom. I zašto se on i Jesse naprasno odriču posla u koji su toliko uložili. I još par desetina stvari, ali nema veze, glavno je ono što WW drži u glavi.

Link to comment

Super je epizoda i živo me zanima kakav je to ludački plan.

I zašto se on i Jesse naprasno odriču posla u koji su toliko uložili.
To je jedina jasna stvar. Majk je pod prismotrom i dosta mu je svega, a Džesija je slomilo ubistvo deteta.
Link to comment

Heisenberg je u potpunosti isplivao na povrsinu. Imao je way out, nije hteo 5 miliona, hoce svih 300 :D WW ne postoji vise, sto je i sam objasnio na neki nacin, rekavsi da vise nema porodicu (sto mu je bio glavni motiv za upustanje u meth cooking) i da mu je to sve sto je preostalo.

Link to comment
plastika ;)
Ma neka je i plastika, hteo sam da kažem da je smešno što ga nije metalnim lisicama vezao. Koliko puta smo na TV-u videli tu scenu vezivanja za radijator? Mnogo puta. I koliko od toga su u pitanju bile lisice? Meni se čini preko 90%.Ali ne, Majk je ovde morao da improvizuje neki bezvezni kaišić - iako je unapred planirao da nekako imobilizuje WW tu u sobi - da bi ovaj mogao da pokaže koliko je dovitljiv i zajeban, strujom pržeći sopstvenu kožu like a boss :yawn2:
Link to comment

ma kakav bezvezni kais :Dto su lisice. koje koriste mislim i njihovi policajci. a mislim da je sam Majk koristio iste par puta u seriji...

Link to comment
Ma neka je i plastika, hteo sam da kažem da je smešno što ga nije metalnim lisicama vezao. Koliko puta smo na TV-u videli tu scenu vezivanja za radijator? Mnogo puta. I koliko od toga su u pitanju bile lisice? Meni se čini preko 90%.Ali ne, Majk je ovde morao da improvizuje neki bezvezni kaišić - iako je unapred planirao da nekako imobilizuje WW tu u sobi - da bi ovaj mogao da pokaže koliko je dovitljiv i zajeban, strujom pržeći sopstvenu kožu like a boss :yawn2:
moram priznati da je jeste zanimljivo kako to da Mike nikada ne gresi i sve zna i vidi, jedino uspe da se zajebe kada Walter treba da se oslobodi :D
Link to comment
moram priznati da je jeste zanimljivo kako to da Mike nikada ne gresi i sve zna i vidi, jedino uspe da se zajebe kada Walter treba da se oslobodi :D
Pa nije on dzabe genije za hemiju i tehnicku gedzetariju (seti se kako su pokrenuli prikolicu u pustinji ;)) Taj nerdovski momenat kod njega mi je briljantan!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...