Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Jeste sranje taj deo sa lap topom, al šta je tu je, bitno je da je naš Mr White safe. Doduše, videćemo šta će da bude sa onim računom što se pojavio na fotki ako sam dobro video i da li mogu ikako da ga povežu sa Voltom. Msm, nije mu valjda Gus prebacivao pare na račun a na uplatnicama pisao "za kuvanje meta u oktobru". :DSal Gudman carčina kao i uvek, obratiti pažnju kako cool odelce fura na kraju.

Link to comment

Da li sam ja jedini koji ima utisak da su lap top i njegov izvlačenje samo plot device za razbijenu sliku i nešto što je napisano iza nje i što će da vozi radnju? Mi ne znamo da li se zaista snimalo ili je samo strimovano na Gusov kompjuter. Bezveze će biti ako je laptop stvarno to što likovi misle da jeste.edit: spoiler=device. ne pišu se postovi čim ustaneš. :)

Edited by Lrd
Link to comment
Da li sam ja jedini koji ima utisak da su lap top i njegov izvlačenje samo plot spoiler za razbijenu sliku i nešto što je napisano iza nje i što će da vozi radnju? Mi ne znamo da li se zaista snimalo ili je samo strimovano na Gusov kompjuter. Bezveze će biti ako je laptop stvarno to što likovi misle da jeste.
+ jos jedan. btw. mene je serija osvojila bas tim iscasenim realizmom i uverljivoscu.
Link to comment
Da li sam ja jedini koji ima utisak da su lap top i njegov izvlačenje samo plot device za razbijenu sliku i nešto što je napisano iza nje i što će da vozi radnju? Mi ne znamo da li se zaista snimalo ili je samo strimovano na Gusov kompjuter. Bezveze će biti ako je laptop stvarno to što likovi misle da jeste.edit: spoiler=device. ne pišu se postovi čim ustaneš. :)
Upravo! Mislim da nije ni bilo snimaka na laptopu, vec da je to sluzilo da pokaze dokle ide Waltova sistematicnost, paznja prema svim detaljima i sitnicama, kako nista ne moze da mu promakne, yeah science!... ali i doke idu njegovi paranoja i ego! Visoko visoko visoko! A pod kojim uglom se vines u nebesa...
Link to comment
Da li sam ja jedini koji ima utisak da su lap top i njegov izvlačenje samo plot device za razbijenu sliku i nešto što je napisano iza nje i što će da vozi radnju?

..da li se meni učinilo da je iza slike, izmedju ostalog, pisalo ''Jesse'' ?

Link to comment

..da li se meni učinilo da je iza slike, izmedju ostalog, pisalo ''Jesse'' ?

Pise:BancSuisse - Caymani brojevi racuna

edit...kasnim :D

Edited by Далибор
Link to comment

Ovo je neka potpuno nova serija. Ko su ovi ljudi? Kakvi su ovo zapleti? O čemu se ovde sada radi?Ovo je kao da su se venčali princ i princeza na kraju bajke i umesto da se zatvori knjiga, gledamo kako su se zgutali esida i otišli na neki rejv na plaži, gde je nekom pozlilo, pa izbila tuča i onda počela kiša, a oni se ne sećaju kako i čime su došli.

Link to comment

Sta bi ti, da se serija zavrsi trijumfom zla™? angry.gif Do sada smo ispratili Heisenbergov rise to power, sad je na vrhuncu, moramo videti i kako se njegova prica zavrsava. To na stranu, i da je sve ostalo lose (a nije), ja bih ovo gledao samo zbog Mikea. :Hail:

Link to comment
Ovo je neka potpuno nova serija. Ko su ovi ljudi? Kakvi su ovo zapleti? O čemu se ovde sada radi?
Pa dobro, malo da nam objasne i kako je Gusova imperija funkcionisala. A i da objasne motivaciju da Majk ponovo uđe u igru.
Link to comment

Preteruješ, Lrd. Jeste malo čudno ovako, skoro da je nestao Waltov dvostruki život, ali ipak je sasvim gledljivo. Značajno bolje od prve epizode ove sezone.BTW, može li neko da mi objasni šta je tačno WW uradio na početku epizode? OK, video sam da je napravio novu cigaretu sa ricinom, i posle valjda namestio da je roomba usisa, a staru je bacio u WC šolju, ali... 1) zašto to nije uradio sa starom, šta će mu nova? 2) šta je ono zalepio za unutrašnju stranu štekera u svojoj sobi, zar mu je to štek za otrov?

Link to comment

U toj novoj cigareti nije bio ricin, zasto bi bio kad joj je ionako jedina svrha bila da bude nadjena u 1 Roombi? To sto je stavio iza stekera je valjda original cigareta za slucaj da mu zatreba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...