Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Ok, mislio sam da ne mogu gore od onih saopštenja nedavno, ali oni su me opet demanovali.Experti koji takvu nepravdu u životu nisu videli, Sale Jovanović koji tvrdi da je jedini greh mladog Aleksandra to što je Željkov sin... Voditelja neću ni da komentarišem. Neverica!!!Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

''Jedini greh mladog Mitrovica je što je sin poznatog oca!'' To je nekako izvedeni zaključak cele emisije. Jezivo.Zanima me u kojoj valuti se plaća profesionalni integritet učesnika, naročito onih koji platu primaju iz budzeta.

Link to comment

Voditelj je Dragan J. Vucicevic.Radi se o tome da su za sto postavili 5-6 ljudi, izmedju ostalog "novinara" Telegrafa, advokata, nekog mutavog koji deluje kao zastupnik tuzilastva. I valjda naginju ka tome da je krivac za sudar neonska reklama apoteke i putari koji ne bacaju so po zaledjenom drumu

Link to comment
Kako se zove voditelj?Ne sećam se da sam videla ljigavija stvorenje na našim televizijama. (a konkurencija je žestoka)
dragan j. vučićević nekadašnji urednik kurira, a sada informera. jedan od najnižih oblika života. nešto poput morskog krastavca.
o cemu se radi, neka napise neko malo detaljnije.
okanović(saobraćaj) sale jovanović i još jedan raspravljaju o slučaju mitrovića juniora :isuse: naravno emitovalo se na svim pink kanalima :isuse:ne treba da ti se pojašnjava kakvi su im stavovi. okanović mi je delovao da su ga na foru doveli, a da ga je posle bio blam da izađe.dno. dublje od dna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...