Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Ja znam za priču sa Avale: kupe prava ali ne kupe i kasetu, odnosno kopiju filma nego skidaju sa neta, pa se skidaju i fajlovi od 700mb. A pošto su prevodioci skupi onda se i titlovi skidaju sa neta, pa to treba prepevati, prilagoditi itd.Btw, otkad to postoje hrvatski i srpski jezik? Sve je to isto.

Link to comment
Ja znam za priču sa Avale: kupe prava ali ne kupe i kasetu, odnosno kopiju filma nego skidaju sa neta, pa se skidaju i fajlovi od 700mb. A pošto su prevodioci skupi onda se i titlovi skidaju sa neta, pa to treba prepevati, prilagoditi itd.Btw, otkad to postoje hrvatski i srpski jezik? Sve je to isto.
Kako nema, matori? Berza je na hrvatskom burza. Mašina je na hrvatskom stroj. Razlika je i u sintaksičkoj strukturi, hrvatska rečenica više naginje ka nemačkoj. Mi kažemo "Hoću da radim", a Hrvati "Hoću raditi" ...
Link to comment
Ja znam za priču sa Avale: kupe prava ali ne kupe i kasetu, odnosno kopiju filma nego skidaju sa neta, pa se skidaju i fajlovi od 700mb. A pošto su prevodioci skupi onda se i titlovi skidaju sa neta, pa to treba prepevati, prilagoditi itd.Btw, otkad to postoje hrvatski i srpski jezik? Sve je to isto.
Tačno takva divljaština, mada su na avali skidali i ftp-om veće fajlove i bolje rezolucije sa servera distributera a onda su otkrili "da u režiji radi kolega koji zna sa titlovima" dali mu par hiljada preko plate koju inače ne prima i eto rešenja.Ja to što sam video veći problem je kvalitet kopije.Neka jeziva kompresija je u pitanju.Send from WC solja by BVK
Link to comment

ako neko zna zeljka nek mu javi da mi se javi, mogu da mu posaljem pozivnicu za torrentday, tamo sve ima u ful blureju.cijena sitnica :fantom:

Link to comment
  • 4 weeks later...

evo ga mane šakić, doveo mamu u studio da objašnjavaju zajedno kako nije nikoga šamarao po minkulture :lol:da li je tužniji pink ili on, nesrećni mamin sin?edit: i na kraju "svaka podrška željku mitroviću!"jbt i voditeljima je bilo neprijatno ovo besramno samoreklamiranje

Link to comment

lik se preziva šakić, prosim lijepa, neće valjda stopalima da isteruje svoj umetnički frustali "sva podrška željku" je ipak ono, msm, ono...krebiloidni gušter

Edited by boshoku
Link to comment

neki od nas su sasvim argumentovano tvrdili da je slušanje zvezda granda = neonacizam, pa smo bili optuživani da preterujemo.kad ono, uopšte nismo preterivali.

Od njega saznajemo i da zaposlenima na “Pinku” smeta u što se u nekim prostorijama nalazi ikonografija koja sasvim odudara od slike narodne televizije za kakvu se “Pink” predstavlja. Tako postoje kancelarije u kojima se nalaze portreti nacističkog vođe Adolfa Hitlera, upotpunjeni njegovim najvećom književnim delom “Majn kampf”.http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/396541/Mitrovic-ne-isplacuje--ni-plate-radnicima
Link to comment

Zna li neko zašto je vreme stalo na sajtu Pinka? Najnovije vesti su o padu ringišpila i krađi eksploziva, koje datiraju od 31. jula ...http://www.pink.rsI zna li neko da li će RRA da reaguje na zloupotrebu nacionalne frekvencije objavljivanjem vulgarnih saopštenja i opskurnih foto-montaža? Ekspresno smo se vratili u devedesete zahvaljujući ovoj nekadašnjoj Mirinoj podguznoj muvi ...

Link to comment
Znam da smo banana država, ali ipak ne verujem da mu dozvoljavaju da radi ovo što radi...Čak iako je od Mitrovića, previše je. :isuse:http://youtu.be/tOR-A3aFTJU
Treba žaliti ovu nesrećnicu što najavljuje mitrovićev "komentar", ali i nije za bolje. A najjadnije je što je po njima osnivanje neke Fejsbuk stranice pokazatelj raspoloženja javnosti ...Prvo, svaka budala može da kreira stranicu na Fejsbuku i to na bilo koju temuDrugo, mogli su barem u prilogu da zamaskiraju ili ne pokazuju broj lajkova jer je sramotno mali. Više lajkova ima stranica Jogi letača ili ljubitelja debelih žena ...
Link to comment
Treba žaliti ovu nesrećnicu što najavljuje mitrovićev "komentar", ali i nije za bolje. A najjadnije je što je po njima osnivanje neke Fejsbuk stranice pokazatelj raspoloženja javnosti ...Prvo, svaka budala može da kreira stranicu na Fejsbuku i to na bilo koju temuDrugo, mogli su barem u prilogu da zamaskiraju ili ne pokazuju broj lajkova jer je sramotno mali. Više lajkova ima stranica Jogi letača ili ljubitelja debelih žena ...
Sama posledica da uopste raspravljamo o ovom prolivu je masnokosom drogosu dovoljna...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...