Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Ma sve je to OK, i sve mi je jasno, ali ako dobiješ(mo) kanale za DŽ, (a ne možemo da utičemo na to kako telekom troši novac, niko na OPEn iptv se ne žali žto ima arene), ne vidim čemu žalba i tugaljice. Bez obzira na mržnju prema ŽM

Link to comment

nisam primetio medju tih 100-150 kanala koje najavljuju u nerednom periodu (danas u njihovom dnevniku voditelji pricaju jedno, ZM drugo a gosti trece o broju kanala i tome kada ce i koliko da bude pusteno :) ) ima sporta?

Edited by Далибор
Link to comment

ljubOv prema ZM na stranu, ali ne razumem cemu svi ti silni kanali i sta ce na njima biti prikazivano? mislim, osim da zadovolji necije megalomanske porive. cuj 100 pink kanala :lolol:pink ima problem i ovaj jedan zvanicni da napuni normalnim programom :fantom:

Link to comment

Nabo sinoć drogirano govedo kako priča o "novom projektu" i to je naravno gomila gluposti opštih mesta, fraza itd. , ali i dalje je to musavo i nikakvo.Naravno da stoji da ako je to džabe i ne utiče na lični budžet malo ima razloga da se čovek buni.Samo možemo onako "na duži rok" da budemo zabrinuti, jer on kontaminira i tržište oglašavanja.A da ne pričam o uletanju telekoma sa parama.Telekom kao JP nije smeo da uradi ni ono sa arenom a ne ovo!Naravno ovo što ovaj drogoš ispaljuje u pauzama dok namešta kosicu je glupost ali "narod" će dobiti zanimaciju 24/365Send from WC šolja by BVK

Link to comment
Moglo bi ovde biti interesantnih sadržaja, upravo na Pink Live ide koncert Masima Savića
Koliko znam taj koncert je išao na tva.Send from WC šolja by BVK
Link to comment

ŽM i Telekom traže po 1€ za svakog korisnika SBB i Totala mesečno!!!!!Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
NećeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Odlicna vest :)Jos da izbace i one kanale sa flekom koje vec imamo...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...