Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Evo ga od jutros i pink 3 na sbb-u..By TapaTalk
Pa da ali ga izgleda nije pustio sbb nego ga pink na kvarno ubacio na mestu pinkidsa. Edited by Renegade
Link to comment
Na drugom forumu pročitao da se na Total TV Pink Kids pomerio na Pink Folk, dakle, nije hajdučija.
JesteПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

@renneOk, palo mi je na pamet da je pink sam ugasio folk i postavio kids na njegovo mesto. Najpre sam pomislio da SBB to sam uradio, ali onako je logičnije

Link to comment

SBB forum

Ovu promenu je sprovela Medijska kuća "Pink" samostalno u okviru frekvencija dodeljenih Pink kanalima na našim platformama.SBB nije ni na koji način uticao na promenu rasporeda.
Poštovani korisnici,Pregovori u vezi uvodjenja novih kanala su još uvek u toku.Naknadno ćete biti obavešteni o rezultatima istih.
Link to comment

Ajd sad, ali nije mi baš najjasnije zašto?Mrze ŽM? Neki drugi racionalni razlog?Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

I jos nismo raspolozeni da placamo vecu pretplatu zbog gomile ruzicastog smeca. Pominje se i izbacivanje stranih kanala da bi se napravilo mesta za ove.

Edited by katamaran
Link to comment

To nije tačno. Nikakvo povećanje pretplate nije u pitanju.A ni izbacivanje kanala, u analognoj ima mestabza jos 5-6 kanala, a u digitalnoj promenom modulacijebibsibol rejta za jos 100 minimum.Plus pink ima sasvim solidnih kanala već sada.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

verujem da ZM zna sta rad i da kupuje dobre stvari, ali crko dabogda i on* i njegovi kanali ... plus si pomenuo negde da je telekom upumpao neke pare*naravno, ne zelim da covek umre, ali ni da ima medijsku imperiju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...