Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

ako je zakon los, sto ga sami nisu promenili kad su mogli? majku li im demagosko/ populisticku... a kad neki manijak bude decu koja su mu upala na posed da beru tresnje u samoodbrani silovao onda ce da traze potpuno suprotne izmene i dopune. mrs, jadnici.
Pa nisu promenili zakon zato što je tada Tadić kontrolisao DS. Sad su krenule promene u stranci i one se ne smeju zaustaviti.Tako kažu Balša i Stefanović i ja im verujem.
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

neuhvaćen lopov, ništa dalje:

Za ubistvo žene D.M. (61) iz Kraljeva koje se dogodilo 25. maja osumnjičen je dečak star 15 godina, od ranije poznat policiji. Maloletniku je određen pritvor do 30 dana, rečeno je danas u policiji.Leš ubijene pronađen je 3.juna u ruiniranoj kući u Ulici Cara Lazara u centru Kraljeva.Sumnja se da je maloletnik 25. maja uveče tokom premetačine ruinirane kuće u kojoj je neprijavljeno živela D.M. tukao ženu kako bi mu dala novac koji zapravo nije imala.Žena je umrla od posledica prebijanja.http://www.blic.rs/V...zenu-na-smrtili
Edited by Hella
Link to comment
:D niiijeee takooo. nego kažu vi iz prvih deset redova amfiteatra završićete na vreme, vi iz drugih deset radićete u prodaji. a vi iz poslednjih redova džabe ste dolazili. izađite napolje, pravni je nizulicu dole niže... :joker troll off:
ja bio samo gostujuć, karikiram ono što su mi pričali ćale i kevapita mene mika elektrika (kratak period u '90im kada si mogao da izabereš predmet ne sa svoga fakulteta, ali srodnoga - ja u inat hteo kod njega, iako niđe veze): "kolega, vidim fizika, zašto ste kod mene? 'blah, blah, krenem u narativ - mama, tata, pas...' u redu, 'krene sa propitivanjem, i namerači se ko zla kob na matematiku koju baš i ne poznaje. valjda želeći da se dokaže, završimo, tek će baja meni, upisujući dvocifrenu: ' ja sam singularnost, znate!!"kralj
Link to comment

Mozda nije trolovanje, mozda ispliva i neka prica o siromasnom gladnom studentu koji je krao jabuke iz vocnjaka nekog mrkog zlotvora te je zavrsio sa metkom medju oci gde se gusta tamna krv slivala niz nekoliko rasutih plodova.Topik vrvi od takvih prica i projektovanih situacija.

Edited by CowBoy
Link to comment

pa zapravo topik je kao zatvor u vreme u posete. nevino osudjeni, advokati odbrane koji se vajkaju na zakone i sudije, policajci kojima su vezane tuke i sve tako.

Link to comment
Verovatno jedina pametna i duhovita stvar koju je izgovorio u zivotu.
i to što studente koji nisu bolonjci, tzv. stare, zove solunci.
Link to comment

derivativni "hochintellektuell"-pajser koji ako ikada bude imao originalnu misao, šlog će ga strefiti - tu "vrcavost" je patentirao ljuša rajić pre x godina

Link to comment
POTERA: Hicem iz pištolja ranio vlasnika kuće pa pobegaoKRALJEVO - Pripadnici kriminalističke policije podneli su krivičnu prijavu Višem javnom tužilaštvu u Kraljevu protiv nepoznatog izvršioca, zbog osnova sumnje da je u mestu Rudno kod Kraljeva, izvršio krivično delo razbojništvo, kojom prilikom je hicem iz pištolja vlasniku porodične kuće naneo tešku telesnu povredu.Kako je saopštila Policijska uprava Kraljevo, sumnja se da je razbojnik, maskiran "fantomkom i naoružan, došao do porodične kuće V. A. (48) i S.A. (46) i njihovo troje dece i, uz pretnju da će ih sve pobiti, zahtevao novac i zlato.Kada se vlasnik V.A. oglušio o njegova naređenja i pokušao da zaštiti sebe i porodicu, razbojnik je u kući ispalio više hitaca, kada je V.A. zadobio ustrelnu ranu u predelu stomaka.
Link to comment
Judge praises boy who shot mother's attackerThe State Coroner has today praised a 12-year-old boy for shooting dead a convicted criminal who was attacking his mother in their Coburg home.Judge Ian Gray said the boy was defending his mother and had "acted bravely and for purely protective reasons" when he shot and killed Ayhan Ferman on May 22, 2010.Judge Gray said the Office of Public Prosecutions had decided not to charge the boy, known only as SA, because he had shot Mr Ferman in self defence."It is clear that young SA acted in defence of his mother and for no other reason," the coroner said today in his findings into Mr Ferman's death."His mother was clearly the subject of a serious assault by Mr Ferman before young SA shot at him."SA, who is now 14, is entitled to be told that the court recognises that his action, in the heat of the moment, was quick thinking, brave and legally justified."He was defending himself, his mother and his [intellectually disabled] brother."Read more: http://www.theage.com.au/victoria/judge-praises-boy-who-shot-mothers-attacker-20130612-2o3qj.html#ixzz2VyeMKvhl
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ljudi, pogledajte kako Borko Stefanovic predlaze da se dopuni Krivicni zakonik.http://www.parlament.gov.rs/upload/archive/files/lat/pdf/predlozi_zakona/2488%20zakon.pdf

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...