Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

neš' ti organizovane mafijaške grupe što provaljuje šaberom gajbu :isuse:(ovaj komentar stoji pod uslovom da i dalje pričamo o filantropu sašku :frust:)

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

nažalost, ovaj lopov je preživeo, ali bitno da je talas građanskog protesta protiv organizovanog kriminala počeo da se širi. :thumbup:

Upucao lopova dok mu je upadao u kuću, krivične prijave protiv obojice Tanjug | 05. 06. 2013. - 12:32h cat_icn_more.png 13:08h | Komentara: 32Policijska uprava u Sremskoj Mitrovici saopštila je danas da je protiv R.P. (51) podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti, dok će protiv Z.T. (18) biti podneta krivična prijava za tešku krađu u pokušaju.Kako je navedeno, R.P. se tereti da je pre dva dana, posle ponoći, u dvorištu svoje kuće u Rumi, hicem iz pištolja u legalnom posedu, ranio Z.T. protiv koga će po izlasku iz bolnice biti podneta krivična prijava za tešku krađu u pokušaju.Povređenom je konstatovana laka telesna povreda u Medicinskom centru u Sremskoj Mitrovici, a postoje osnovi sumnje da je on, zajedno sa još jednom osobom, zatečen u pokušaju krađe.U saopštenju je navedeno da je protiv R.P. podneta krivična prijava Osnovnom javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici, u redovnom postupku.http://www.blic.rs/V...ojice/komentari
Edited by Hella
Link to comment
nažalost, ovaj lopov je preživeo, ali bitno da je talas građanskog protesta protiv organizovanog kriminala počeo da se širi. :thumbup:
Naravoučenije: overa obavezna
Link to comment
Naravoučenije: overa obavezna
:thumbsup:tako kaže i jedan od najuglednijih srpskih advokata:
Povodom slučaja Saška Bogeskog, koji je u samoodbrani usmrtio provalnika, jedan od naših najpoznatijih advokata Toma Fila kaže za novi broj Nedeljnika da je potpuno besmisleno da pravo nekog ko napada u očima tužilaštva bude ispred prava onog ko je napadnut.- Mi imamo problem iz vremena komunizma da razjasnimo šta je to nužna odbrana. Tada je vladala doktrina da ne može privatna imovina da bude važnija od bilo čijeg života. Postoji stalni strah da se neko oslobodi zbog nužne odbrane. Ja sam često na putu, pa mi žena ostaje sama kod kuće. Držim pištolj pored vrata i rekao sam joj: 'Ako neko uđe, pucaj i ne pitaj zašto je ušao. Lakše ću da te izvadim iz zatvora nego sa groblja' – navodi ovaj advokat.On smatra da tema samoodbrane mora da se pokrene u javnosti, jer nikome nije jasno kako rade tužilaštva, i kako procenjuju ugroženost.- Ako neko upadne u vaš stan, da li treba da ga pitate: 'Jesi li došao da me ubiješ?', ili, ako je žena, da pita: 'Da li si došao da me siluješ?' Pa, onda, ako kaže: 'Došao sam da te silujem', onda je dozvoljeno da se lupi šamar, a ako provalnik kaže da je došao da vas ubije, onda je u redu da se puca - rekao je Toma Fila.http://trojka.rs/vesti/drustvo/fila-ako-neko-udje-pucaj-i-ne-pitaj-zasto-je-usao
Link to comment

kako covek lupa i on je kao faca u bransiima ljudi koji u par recenica objasne razumno sustinu problemarazgovor pretpostavljam da je obavljen na farmista kaze Ekrem?a Stanija?

Link to comment

on je "faca u branši" zato što mu je tata ostavio u amanet, najpoznatiju kancelariju u beogradu, a on, retard kakav jeste, uspeo u retardiranim '90im, da se snađe kao babunovo dupe spram ženki

Link to comment

ja razumem da covek posle visedecenijskog braka moze da bude pomalo zasicen svojim zivotnim partnerom, njegovim navikama i ovestalim frazama...ali bas da joj ovo radi, nije u redu. skupi petlju, razvedi se."pucaj, ja cu te izvaditi :lolol: "

Link to comment

Na stranu licnost i delo Tome File, ta teorija "pucaj, pa se vadi iz zatvora" je veoma zastupljena medju profesorima Pravnog fakulteta. Secam se da je taj savet davao svaki profesor koga bi studenti pitali za misljenje o toj temi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...