Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Tina je rekla da nije bio problem u tome sto je bolesna vec je nagazila na kamen koji joj je unistio levu skiju, i to jos odmah nakon 1. merenja vremena. Sutra idemo na pobedu!

Link to comment

Bezbednost skijaša pre svega. Odluka je skroz ispravna:

 

A promene u kalendaru par dana pre odlazka na SP na drugi kontinent mi ne izgledaju kao dobra ideja.

Link to comment

Stoji, ali onda bolje otkazati... Mada, ne znam ni sam sta je bolje resenje :)

 

 

#fantasy

 

bravo Mauci za kombinaciju, stvarno si ekspert za tu disciplinu :) 6. u kolu. A ja malo iza na 9om sto mi je donelo skok od 60 mesta ukupno, pa sam sad 69. (prestigao Tolu :P). Mauci odlican 19. A kao liga smo skocili na sedmo mesto.

Edited by Timmy
Link to comment

Prebacivanje za sutra ili za ponedeljak bi bilo sasvim OK (ako je prognoza bolja nego danas), posto ionako nece niko za USA bar pre utorka, kad se vozi jos slalom u Semmeringu, a kod vecine reprezentacija tehnicari i brzasi putuju zajedno. 

 

Mada mislim da je bolje i ovo nego otkazivanje, pogotovo sad u ovom delu sezone, kad se ne zna da li ce biti mogucnosti da se ubaci negde trka. Posle SP-a idu 3 vikenda sa spustom, ali to je tek za mesec dana i pitanje je kakvi ce biti vremenski uslovi. A bilo bi zestoko nefer prema pre svega Jansrudu koji je i dalje u trci za veliki globus da mu se zakine neka trka. 

 

Na pogadjalici mi nista ne ide jos od decembra. :isuse: Sta mi vredi sto pogodim trojicu na pravom mestu, kad samo petorica udju u 10. Timmy, neki su kao liga na prvom mestu. :p 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...