Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Rezultati sa treninga su nekad prilicno dobar pokazatelj, pogotovo pred ove prve brzinske discipline. Naravno da uglavnom svi iz vrha ostave neku rezervu, ali meni ovo govori da je Tina najveci favorit, da Vonn moze bar u 10, posto mislim da je na prvom treningu bila oprezna, a na drugom pustila skije, a da je kod Sejersted jedina dilema da li ce u top 5 ili ce se spektakularno slomiti. Iskustvo mi govori da ce pre biti ovo drugo. 

 

Pitala, nisu jos odgovorili, ali odgovorice, do sada su odgovarali na sva moja smaranja, kad god vidim neku gresku na sajtu, ja ulozim zalbu.  :D Kao na primer u prvom kolu kad nisu zatvorili pikove do kraja trke, pa ja lepo uzela da testiram i ispremestala sve onako kako su bili plasirani, cisto da vidim da li moze, a onda prijavila da sam to uradila. Nadala sam se da ce da mi resetuju izbor na onaj od pre trke, ali ne, sve su mi ponistili i dali 0 poena. I zahvalnicu za prijavu greske.  :lolol:

Link to comment

:lol:

 

Pa ti opet cackaj mecku :)

 

 

edit: apropo trka i treninga. Ok, mogu da verujem, ja godinama ne pratim ili ne smatram za relevatne rezultate sa treninga, pa nek bude da gresim i da mozemo ocekivati dobar rez od Tine :)

Edited by Timmy
Link to comment

Sad tek vidim da se voze dva spusta i super G, tako da moze Tina tu dosta da pokupi.

 

Igrao sam na pogadjalici da osvaja. Sejesterd druga, Anna treca, pa Tina W, Lindzi, Lara...

Link to comment

Danas najbrza Fenninger, Tina DNS. Obratite paznju na Puchner za pogadjalicu, danas druga, juce deseta, prekjuce treca, a donela bi dodatne bodove ako zavrsi u top 10. Sejersted danas 12, Lindsey 13.

Link to comment

U kakvoj je formi Jansrud! :Hail: Steta sto nema Svindala, bili bi ludi dueli.

 

Htela sam Nymana da stavim u top 10, bio je odlican na treninzima i donosi dodatne poene, i na kraju ga izostavim. :isuse: Nadam se da je neko u ligi bio pametniji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...