Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Nema podijuma danas, ali vidi se da stvari dolaze na svoje mesto. Juce je bio slovenacki, a danas je izgleda svajcarski sportski dan.Ali retardi sa Eurosporta koji su stavili reklame preko voznje Fenninger i onda celu prvu grupu pustili u snimku. :isuse:

Link to comment
Ti si vecja slovenka od nase premierke Alenke :lolol:
Imam dve ski nacionalnosti, SLO i SWE. :D Preporucite me za drzavljanstvo.Steta za Bodea, bas mu se ne da da pobedi, mozda na OI, ali Svajcarci danas nepobedivi. Kad je mogao Vavrinka, mogu svi.A prva 32-jica u SG-u su u manje od sekunde zaostatka. Edited by Naa
Link to comment

Norge odmah iza. :) Bice cudo ako kombinaciju ne dobije Pinturault, male su razlike da bi neki brzas imao ikakve sanse. Ligety zaostaje za njim posle SG-a, a mnogo je losiji slalomas. Hirscher zaostaje za Pinturaultom oko 90 stotinki, tesko da moze da nadoknadi u jednoj slalom voznji.

Link to comment

Ne znam da li su promenili pravila u kombinaciji, ako nisu onda ocekujem da ce Austrijanci povuci nekoliko svojih brzasa da bi Hirscher imao startni broj 1 u slalomu. Pre nekoliko godina su uradili isto u Wengenu kad je Matt pobedio.

Link to comment

Da, cini mi se da su izmenili pravilo upravo zbog tog razloga. Jos uvek moze neko da se povuce ali to ne utice na startni red u slalomu. Mada sa nekom ludom voznjom moze u 3 ili barem 5.

Link to comment

Pa bar 75 godina, jer bi Ante ovaj slalom bolje odskijao. Najgore kolo na pogadjalici u vise od mesec dana, negde od poslednjeg podijuma Tine Maze. Ali dobro, menjam svoju formu za njenu.

Link to comment
Imam dve ski nacionalnosti, SLO i SWE. :D Preporucite me za drzavljanstvo.
Dacu ti nase SLO :lolol: .Ja sam ti skijanje pratio kao klinac, uvek sam ustajao u 9 ujutru kako bi pratio prvu voznju. Najvse sam voleo slalom, tamo su Slovenci bili najjaci.Secam se Urske Hrovat,Spele Pretnar,Katje Koren zvali su ih Vrazje Slovenke :lolol: .Kod muskaraca je bio Jure Kosir dobri su bili i Kunc i Matjaz Vrhovnik.Bio je i neki Rene Mlekuz kad je sa startnim bojem 80 dosao do drugog mesta. To su mu i bile jedine stepenice u karijeri.Ali Tomba je ipak bio zakon u njega nije bilo zajebancije ili je prvi ili padne. :lolol:A kad vec spominjes SWE mnogo sam gotivio Pernilu Wiberg. Kasnije je dosla i Anja Person, neznam jel i ona sad u penziji znam da je skijala jos pre koju godinu ako se ne varam :D Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...