Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Jebeni Reichelt, ajde sad sunce da vidimo neko iznenadjenje i popisane Austrijance.
Sad ce Perko, za het-trik danas. :fantom:Edit: Malo sutra. Edited by Naa
Link to comment

:D Mene da neko pita koje je nacionalnosti Tina Maze, ja bih bez razmisljanja rekla: "Svasta, pa nasa." Navijam za nju koliko i za Djokovica. Zbog ostalih slovenackih zimskih sportista se manje nerviram, ali navijam za njih.

Kako stojimo kao liga?
Standardno. :fantom:4j5m6p.jpgMada mislim da nisu uracunali ispravku za jucerasnji slalom, posto je u moj rezultat jos uvek uracunata prva slalom voznja od juce, a ne kraj trke, iako u statistici pise krajnji. Ali i kad isprave, ostajemo prvi bez sumnje. Ako prezivimo Olimpijadu, mislim da osvajamo.
Link to comment

To sto je sve u jednom kolu ima nekog uticaja samo na head-to-head u nasoj ligi gde se racunaju dva najbolja rezultata u kolu, a za generalni plasman i plasman liga nema veze, ako ti je svih 5 najboljih razultata iz samo jednog kola, svih 5 ce da se racuna. Nego sad ima dosta skijasa koji su u formi vec duze vreme i dosta ovih koji tek ulaze u formu, a u Sociju ce svi da budu i dodatno motivisani, pa ce biti i iznenadjenja i bice bas tesko ubosti neke dobre rezultate.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...