Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ante Kostelic je lud covek. :DTina ce sutra na podijum. MHR bi ovo dobila i da se vozio ceo spust, odlicna forma, tesko ce neko da joj uzme veliki globus.Edit: Druga voznja tek u 17h?! :huh: 5 sati razlike izmedju prve i druge, ne secam se da sam ikad gledala da je bilo toliko.

Edited by Naa
Link to comment

Dodjem da se cudim sto je druga voznja tek za 5h kad vidim nisam jedini :)Tina se polako ucvrstila na 6.mestu i merka podijume :) Ne bi me iznenadilo da se u Sociju pokaze da je sve ovo bilo samo tempiranje forme za no sto joj je najvaznije ove godine, a verovatno najvaznije i do kraja karijere. Prosle godine je u SK uradila sve sto je mogla i tu ona nema sta novo da osvaja... ali zato olimpijske igre su joj sad i nikad vise, a realno ima priliku da se naosvaja medalja. Naravno sve pod uslovom da skija mnogo bolje nego u ovoj sezoni. A znamo da moze... Jedva cekam OI :)

Link to comment

Hirscher mi se kvalitetno usrao u fantasy, pu! A kad sam ocekivao njegovo odustajanje onda Felix nije zavrsio trku. Cenim da oni pred 2. voznju pogledaju sta sam ja stavio i onda prave planove, skotovi <_<

Link to comment

Mislim da nam se Hirscher svima usrao u pogadjalicu. I Matt i Moelgg i Grange. Postaje sve teze napredovati u generalnom plasmanu, meni je potreban bar jedan rezultat preko 50 da bih se MOZDA pomerila napred, a posle tog jednog preko 50, moracu da idem preko 55 da bih napredovala. A to je teze nego ranije, jer je sad mnogo manje onih van 30 koji mogu da iznenade i donesu dodatne poene.Redovni fantazi sam batalila pre mesec dana otkad ne mogu da namestam tim.

Link to comment

Ja sam sa onim timski pokusao jos jednom ali ne radi.Danas sam nakon 1. voznje imao 58.25 poena, sigurno bi bilo manje i da je Hirscher pobedio ali bi jos uvek bilo vise od 50. Ovako, lose. Kako stojimo kao liga?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...