Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

I meni je bilo jedino logicno da to bude Tina, ali ne ide joj na ruku to sto je vec nosila zastavu u Vankuveru. Zato sam mislila da mozda dolazi u obzir Kopitar koji je ipak superstar, nije mi palo na pamet da razmisljaju o nekom drugom hokejasu, posto su, realno, totalni autsajderi.

Link to comment
:lolol: Meni i nije toliko ruzna, nije neka lepotica, ali ima i mnogo gorih, a i u pravu je Mauci, mogla je da bude brkata na caleta. Uvek mislim da je taj covek drvoseca i da sece drva u onoj tradicionalnoj nemackoj nosnji, mada nemam pojma cime se zapravo bavi. Mauci, slobodno mozes ovde da gledas koga zelis, ovaj topik su i tvoja 4 zida. :fantom:
Link to comment

Familiju medveda, jedino. Tesko mi da poverujem da bi dva ljudska bica (3, ako racunamo tebe) svojevoljno usla u zajednicu s njim. Jos se i zove Siegfried. (Na kraju ce da ispadne da je Siegfried samo jedan veliki meda. Figurativno, posto bukvalno to vec jeste.)Svindal moze, to ti je veliki napredak u odnosu na medu Zigija, a meni se svidja i Bode, mada, u duhu teme, moram da kazem da mi se svidja i sto mu cesto prikazuju zenu. :blush:

Link to comment
Kurac meda, taj bi bio vodja nekog konc. logora da dodje do sranja. Sa sve milka kapom na glavi.Kad ce taj cetvrtak...
Reportovan si zbog nazivanja ljudi fasistima. Meda Zigi dok se ne dokaze suprotno. U znak podrske i moj avatar nosi Milka kapu.Kicbil ima problema zbog nedostatka snega. Prioritetni su spust i slalom koji ce mozda biti pomereni za druge dane, a kombinacija je upitna, velika je verovatnoca da ce da je otkazu. S druge strane, valjda je u Kortini prestao da pada sneg, sutra bi trebalo da bude trening spusta.
Link to comment

U Kicbilu ispomerali takmicenja. Umesto kombinacije, u petak ce se voziti slalom, spust ostaje za subotu, a kombinacija je pomerena za nedelju.U Kortini ce verovatno sve biti OK, danas odrzan trening spusta, najbrza Mancuso.

Link to comment

Goergl vaskrsla, Maria standardna i sad ce vec Fenninger i Weirather morati da pocnu redovno da je pobedjuju u brzinskim disciplinama ako hoce da je ugroze. Tina sasvim solidna u odnosu na ostatak ove sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...