Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Skija neverovatno, a i pored toga je njena glava jos impresivnija nego skijanje. Kako se nosila s pritiskom prosle sezone, ove je samo nastavila, a pritisak i ocekivanja su jos veci. Cim je Schild krenula da je pristize, ova se samo podigla na jedan nivo vise i vezala dve pobede. I onda se setis da ima 18 godina. Frida the Second. :fantom:

Link to comment

Imam osecaj da ce Frida ta silna druga mesta da naplati u Sociju. Obicno na tim najvecim takmicenjima pobednik bude bas neko ko nikad pre nije pobedio u svetskom kupu.

Link to comment

Bilo bi super da te osecaj ne vara. Na SP je uzela bronzu iako nikad osim tad nije bila ni treca, tako da je zlato u Sociju jedini moguc ishod. :D

Zahvaljujuci ovakvoj "logici", verovatno cu da izgubim gomilu para na kladionici. :D

Link to comment

Ne bas. Tina opet na sigurno, izludjuje me totalno sa tim posranim voznjama kad vozi metar oko kapije. Ponekad mi se cini da ide toliko okolo da u sledeci zavoj mora ici nazad gore. I ta 12. mesta su fantasticni rezultati kad pogledas kako skija.I Marlies odustala, a i da nije ne verujem da bi bila ispred Fride.

Link to comment

Za Tinu nemam sta da dodam. A Marlies nije odustala, nastavila je nakon greske i bila 26., poslednja. Isto mislim da ne bi bila ispred Fride koja je bez greske odvezla, a i prestizanje Marije PH mislim da joj ne bi bilo garantovano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...