Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

http://www.huffingtonpost.com/2014/01/06/lindsey-vonn-bode-miller-sochi-rules_n_4550068.html?ncid=edlinkusaolp00000009U naslovu malo preteruju, ali svejedno. U redu, donekle, za sve ostale discipline, ima dovoljno trka u sezoni i po za kvalifikovanje, ali za kombinaciju je jako glupo pravilo! Imaju 2 kombinacije u sezoni, ukupno 3 do Igara i da bi se skijas kvalifikovao, mora da zavrsi sve 3. :isuse: Valjda ce da menjaju. A i ako se Vonn bude takmicila, volela bih da je gledam i u kombinaciji i u veleslalomu.
Link to comment
Lindsey Vonnför 10 minuter sedanI am devastated to announce that I will not be able to compete in Sochi. I did everything I possibly could to somehow get strong enough to overcome having no ACL but the reality has sunk in that my knee is just too unstable to compete at this level. I'm having surgery soon so that I can be ready for the World Championships at home in Vail next February. On a positive note, this means there will be an additional spot so that one of my teammates can go for gold. Thank you all so much for all of the love and support. I will be cheering for all of the Olympians and especially team USA! XO Lindsey
:( Kakvo je sranje napravila sebi onim povratkom nakon samo 2 nedelje od obnavljanja povrede kad su joj svi prognozirali 8-10 nedelja oporavka.
Link to comment

Mauro Pini je novi trener Tine Maze. Ranije je trenirao Laru Gut i valjda obe brzinske SUI reprezentacije, ali to je bilo pre par godina, ne znam sta je radio u poslednje vreme.

Link to comment

Aha, meni bili poiskakali linkovi na vesti sa svajcarskih medija, pa kad sam iskombinovala svoje znanje italijanskog, francuskog i nemackog, dobila sam celu jednu vest. :D Imali su izjavu Pinija da je iznenadjen sto su mu uopste ponudili saradnju, ali da je zadovoljan i da ocekuje da ce dobro da saradjuju.Tina u medjuvremenu pise pesmu po fejsbuku. :D Nije o Piniju, ali verovatno je o Massiju. :lol:

Link to comment

Da, izgleda je pao dogovor, Massi je rekao da ce veceras dati novu izjavu dok je Pinni rekao da jedva ceka pocetak saradnje, da Tina nije zaboravila da skija i da ce joj pomoci sa svojim iskustvom.Inace, Pinni nigde nije radio poslednje 2 godine. Malo cudno, ipak je neko ime. Sve u svemu, verovatno gore ne moze da bude tako da ocekujem bolje rezultate u nastavku sezone.Btw, kako to da je nasa liga 1. tamo na fantasyju a ne igra nam pola ucesnika? :)

Link to comment

Zato sto imamo mene za kapitena. :fantom: Nas 5 koji igramo smo uglavnom prilicno dobri. Ne pise nigde kako se tacno racunaju rezultati za lige, tako da nemam pojma, bitno da smo prvi. 'Ocu da dizem pehar na kraju sezone!

Link to comment

Sudeci po komentarima, izgleda da sam propustila jednu od najzanimljivijih trka sezone. Jednog dana cu da resim da stvarno nemam nikakav zivot tokom zimskih meseci osim gledanja skijanja.Ali to sto propustan mi ne smeta da u Top 10 budem 12. ukupno i 1. u Svedskoj. :fantom:

Link to comment

Ni ja nisam gledao, bilo mi u pozadini dok sam radio i samo sam stao da vidim Maze. Bila bi na podijumu da nije pogresila pri kraju, u desnoj krivini, mislim da je i Fenninger pogresila tamo. Ako sutra ne zavrsi medju 3 onda sve do kurca.Veleslalom pogledao na preskok, nisam imao pojma da je to 2. nemacka pobeda u veleslalomu - ikad :blink: Do sad su imali jednog jedinog pobednika, Maxa Riegera koji je pobedio 1973. godine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...