Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

I muski i zenski slalom u Zagrebu su otkazani zbog toplog vremena i nedostatka snega. Prethodno je vec otkazan city event u Minhenu 1. januara iz istih razloga. Minhen nece biti prebacen za drugi termin i/ili na drugo mesto, Zagreb bi trebalo.

Link to comment

Teska staza bila... A ja poceo da gledam od broja 2, Tinu preskocio :(.Al mi ove godine druga Tina postaje miljenica...A jel taj city event onaj paralel slalom? AKo je to, i treba da ga otkazu :)

Link to comment

Jeste paralel, i meni je bezveze, ali to bi bilo nesto lakih poena za Tinu bar u odnosu na drugu Tinu i Laru koje to ne voze. 15 poena se dobije samo ako se pojavis na "eventu".

Link to comment

Stvarno je bilo krajnje vreme za Fenninger ove sezone, pored onoliko podijuma. Odlicne obe voznje. Bar nije Zettel. :) Jessi :Hail: sve vise joj se priblizava mali globus, a i medalja na OI je realnost. Mikaela :Hail: i sve Italijanke :Hail:

Link to comment

Tinin nedostatak ikakve zelje za rizikom je gori od losih rezultata. :( Steta sto nema trke u Zagrebu, mozda bi joj "domaci teren" dobro dosao. Maria PH je nakon inspekcije staze rekla da postoje staze u koje se covek odmah zaljubi i da je za nju ovo danas to. I videlo se. Bilo bi lepo kad bi uspela da pobedi, mada sumnjam, Mikaela nece 2 puta napraviti veliku gresku. Nema veze, nemam nista protiv ni njenih pobeda, neka PH bude na podijumu. Samo ne zla Marlies ili Zettel. Njoj je dosta sto je Kurt tu. :DValjda ce se vreme popraviti do druge voznje, bar da kisa stane, a mogla bi i magla sa sredine staze da se podigne.

Link to comment

Svindal, Reichelt, Guay, odlicni! Sudeci po rezultatima, izgleda da je Svindal mnogo bolje podneo raskid od Mancuso. :fantom: Ako ovako nastave on i Hirscher, odlucivace jedna trka na kraju. :jerry:

Link to comment

Dobro, Bolje Marliz nego Sifrin. Mada, idealnije bi bilo da nije nijedna...Zao mi zbog Nevene, imala je bas dobra prva dva prolaza, ali se raspala na kraju. Steta

Edited by werbatim
Link to comment

Propustila sam prvu voznju, nisam registrovala da mi zvoni sat. :D Citam sad da je bila po kisi i da je staza u raspadu. Obradovala sam se sto je Marlies tek 15., ali mi je radost malo spala kad sam videla da je to samo 69 stotinki iza Holdener koja je 3. Sa takvom stazom bi trebalo da imaju poprilicnu prednost ove sto ce ranije da startuju, a posto ne zaostaju previse, bice zanimljivo.Inace na fantaziju mi vec 20-ak dana ne funkcionise tim, ne prikazuje mi klupu i nista ne mogu da menjam, tako da mi igraju samo Gut i Hirscher. Zato na top 10 prilicno razbijam, 2. sam u Svedskoj, disem Hansu Olssonu za vrat, i 25. u generalnom. :fantom: Nasa liga i dalje dominira.

Link to comment
Dobro, Bolje Marliz nego Sifrin. Mada, idealnije bi bilo da nije nijedna...
Nije bolje, bolje je ovako. :fantom:P-H ovog puta odradila ono sto je trebalo jos prosle nedelje, :thumbup: Noens konacno podijum, ono sto je bilo ocekivano vec par sezona.Tina :isuse: Taman kad pomislis da ne moze gore, ona te demantuje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...