Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Pas mater, bila bi tu negde sa Weirather da nije napravila gresku. Nista, sad da razvali 2. voznju i uleti medju 10 i bice ok.Inace vest dana je da Slovenci imaju finalistu u Alta Badiji. Valjda 2 godine nisu uzeli bodove u VSL. Ajmo Kranjec!
I to minimum 8 bodova :) Nisam znao ovaj podatak...edit: 7 je ipak. Al bice to bar jos malo gore Edited by Timmy
Link to comment

Malopre sam procitala komentar Anje Person za Tinino izvlacenje, kaze da je njoj to bolji znak da je pravi povratak jako blizu nego drugo mesto juce. Ako razvali drugu voznju, moze da se progura i u prvih 10, a u 15 mislim da bi morala, nisu velike razlike.Frice, sve one mogu u bencu da izbace vise nego ti. :D Mislim, ne znam te, ali ako nisi profi sportista ili ne visis u teretani po 5 sati dnevno, onda verovatno ne mozes da im pariras. Takav im je sport. A Janicu i Anju je bilo uzivanje gledati kako skijaju, bar za nas koji gledamo SKIJANJE. :P Ali ozbiljno, ima bas dosta ovih koje lepo izgledaju.P.S. Na 13-ogodisnjeg debila. :D Mozes duplo da se smejes, imaju dve.

Link to comment

Mislim da potcenjujete Tinu. Ona ako samo odveze drugu voznju bice u 15. Ako to malo bolje uradi ide u 10 lagano, a sa odlicnom voznjom moze i do 5. Ona dosta ranije vozi od vodecih, pa i to moze dosta da donese... Bice zanimljivo svakako. A sad poslastica. Poslednjih 8 :)

Link to comment

Objasnjava ovaj novi rod, nema sta. Ali steta za Maze, mislim da je mogla komotno biti na podijumu da nije bilo greske u 1. voznji. I ova 2. nije bila perfektna ali dobro.

Link to comment

Tina W i Lara su stvarno neverovatne! Sasvim solidno, stavise odlicno nakon one greske, 11. mesto za Tinu. Mada sam i ja razocarana, jer mislim da bi imala pobedu u rukama da nije bilo onog iz prve voznje, u drugoj je imala 2. najbolje vreme, odmah iza Kling.

Link to comment

Komentator muskih trka je, blago receno, JEZIV! Pojma nema, jedino sto radi je predvidjanje prolaznih vremena, i to par sekundi ranije, tacno kad se pojave na live timingu, pa posle ispadne kako je, eto, odlicno procenio tih par stotinki. Vrti par nekih fraza i to je sve. Kad je pre par trka iz nekog razloga komentarisao zensku trku pa rekao kako misli da Tina Maze treba da se povuce posle ove sezone jer ova sezona pokazuje da nikad vise nece biti ni blizu forme iz prosle, a i ona je "u godinama" :isuse: , pa je bolje da se povuce sad dok je jos pri vrhu nego da skroz propadne :isuse: :isuse: :isuse: , lepo sam ga mutirala. Mislim, onda lepo i Vonn da se povuce, tu je s godinama, a ima losiju sezonu od Tine i povrede i sigurno je propala. Onaj sto komentarise zenske trke je za nijansu bolji, ali i on se nalupeta, posebno kad izgovara imena skijasica. (To radi i ovaj drugi, sva imena cita po nemacki, jezim se na Štefana Grosa.) Juce sam zamalo navijala da neko skine Kling sa prvog mesta samo da bi on prestao da je zove KaŠJa. Zasto, pobogu, ako vec pise Kajsa, zar nije logicnije da tako i procitas?! Ili kad je pricao kako se Maria H-R zalila da ju je dekoncentrisala zvonjava mobilnog, pa je zato promasila kapiju u slalomu, a njemu nije bilo jasno kako, pa nam je saopstio da je Maria mozda zaboravila da ostavi mobilni, pa ga ponela sa sobom dok vozi trku. :isuse: :0.6: A drzala ga je gde, u gacama?! Da je samo procitao jedan tekst ili tvit ili bilo sta, bilo bi mu jasno da je telefon zvonio radniku pored staze. Strasno. A propustila sam Alpine Rock Fest, nekad i mene zivot spreci u pracenju trka. <_<

Link to comment

Koji retard. Pa sta ima da cita tvitove, valjda neka osnovna logika coveka navodi na to da je rec o telefonu nekog drugog, a ne njenom :isuse:Ja ove godine imam srecu u nesreci da mi je crko tv, a na drugom, koji sad koristimo dok ne kupimo novi, nema nekoliko kanala medju kojima i eurosport. Tako da sam prinudjen da jurim strimove i uvek slusam one engleske komentatore. Samo sam jednom na poslu na TVu gledao nase i tada je lik pricao da je za Tinu bolje da se sad povuce nego da se blamira (nije rekao bas blamira, ali je u tom smeru pricao). Jebeni retard!

Link to comment

Da, samo sto nije rekao da se blamira, falila je samo konkretna rec, inace je sve jasno srocio.A kad smo vec kod Tine i tvitera, carica je "otpratila" sve koje je pratila, i sada prati samo jedan profil: Determination. :D Izgleda da je resila da nista ne prepusta slucaju, cak ni takve gluposti.

Link to comment

Izgleda da cemo opet da navijamo za Tinu u top 6-7, umesto na podijumu. :isuse: Zeznuta staza, precizni ulasci u kapije znace mnogo manje od visokog tempa i ostrih zaokreta. Jessica LV dominira (dominacija od 2 i 4 stotinke :fantom: ), nadam se da uzima ispred Austrijanki. Bilo bi bas lepo da i Shiffrin bude ispred njih, mada mi se cini da je vreme za Fenninger. Bolje i to nego Zettel. Da zakljucim, Zettel pobedjuje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...