Jump to content

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ovi takmičari na Univerzijadi nisu Milankov nivo, za njega je top 30 u Svetskom kupu i stabilizacija gadjanja sada jedini pravi cilj. Od pobednika juče je bio brži minut i po, a od drugoplasiranog nešto manje od 4 minuta. Ako ostaje na UI (a hoće, mada ne vidim zašto bi) osvaja lagano zlato u sprintu i poteri (ako ne bude 3+ promašaja)

Link to comment

Polovina top 10 mi nije zavrsila 1. voznju. :isuse: Najvise mi zao Bodea, ove druge je manje-vise staza izbacila, sem Svindala kom se raspala oprema, a Bode se saplete o sopstvene skije. Pinturault mislim da nece ispustiti pobedu.Kod zena staza u St. Moritzu tehnicki zahtevna i sa jakim tempom, kao stvorena za ove male brze, znaci postolje najverovatnije neka od varijacija na temu Gut, Tina W, Fenninger.Edit: Henrik Kristoferssen izgleda resio da i u veleslalomu bude odlican, trenutno na 13. mestu sa br. 49. Ima jos nekoliko visokih brojeva u drugoj voznji, na 11. mestu je Borsotti sa 55, pretpostavljam da je sinulo sunce na stazi.

Edited by Naa
Link to comment

Tina ocigledno ima neki problem sa necim u glavi. :isuse: Nije mi jasno otkud nedostatak samopouzdanja od samog pocetka nakon onakve sezone prosle godine.Druga Tina konacno do pobede. Ocekivano i 2. mesto Fenninger, fantasticno su vozile obe. Meni je Fenninger prvi favorit sutra u veleslalomu.

Link to comment

U stvari, posle ovog kadra od malopre, Tina izgleda ima problema u ljubavnom zivotu. Ako ne raskinu sad u direktnom prenosu, nece nikad.MM Gagnon je fenomenalna ove sezone!Edit: A i Norvezanke nastavljaju s dobrim rezultatima. Ragnhild Mowinckel ne samo sto ima jedno od najjacih imena u svetskom kupu, nego i odlicno skija. A prikazase i Chemmy Alcott, nadam se da se ona vraca sutra. Trebalo je da se vrati na pocetku ove sezone, ali se ponovo povredila poslednjeg dana priprema. I to mislim na nekoj zabavnoj aktivnosti, a ne na treningu.

Edited by Naa
Link to comment
Bravo ja, ugasih kad je Maze zaboravila gde se nalazi.
:lolol: Nije smesno, ali je smesno. Mislim da nikad nisam videla da neko ono uradi. Ko zna sta se njoj mota po glavi. Steta sto si ugasio, odlicna je trka bila.
Link to comment

Zar nije bilo nesto slicno na SP u spustu gde je bilo bas nekoliko bizarnih odustajanja? Tad je kapija cak bila na ravnini.Inace, naravno da je Tinin problem u glavi. Sumnja u sve. U sebe, u Andreu i Ronconija, u opremu,... Ako sutra iz nekog inata ne zavrsi u top3 onda cu poceti i ja da sumnjam u bilo kakav uspeh ove sezone.

Link to comment
Zar nije bilo nesto slicno na SP u spustu gde je bilo bas nekoliko bizarnih odustajanja? Tad je kapija cak bila na ravnini.Inace, naravno da je Tinin problem u glavi. Sumnja u sve. U sebe, u Andreu i Ronconija, u opremu,... Ako sutra iz nekog inata ne zavrsi u top3 onda cu poceti i ja da sumnjam u bilo kakav uspeh ove sezone.
Bilo je bizarnih, ali se ne secam da je neko usao u kapiju na pola puta do te kapije. :isuse: Sutra pobedjuje. :fantom:Pinturault na kraju ipak tek 4., Hirscher je izgleda odvezao savrsenu 2. voznju. De Aliprandini odlican 6., kao i Kristoffersen na 9. mestu i Borsotti na 11. Super je kad ima ovoliko visokih brojeva u vrhu.
Link to comment
:isuse: Kakve gluposti na manje od 2 meseca do OI! Koga ce da nadju i na koga da se naviknu za tako kratko vreme? Sad se bas vidi kakva je steta bio prekid saradnje sa Magonijem, a ni njegove Italijanke se bas ne proslavljaju ove sezone. Sutra on postavlja prvu stazu, znaci pisi propalo. Kakav sam top 10 sastavila, imacu ili 0 ili 2 triliona poena.
Link to comment

Ma daj, glupi izgovori. Danas joj je Ronconi kao rusio koncentraciju na ogledu staze pa ce sutra Massi licno da ode na stazu sa njom. Sta li je radio nesrecnici tamo, ako nije prdeo nonstop i posrao joj se u kacigu urlajuci da svi zivimo u zutoj podmornici onda ne priznajem bilo kakvu dekoncentraciju.

Link to comment
:lolol: Jeste da sam se nervirala sezonama i opet se nerviram ove, ali ja zapravo Tinu i volim zato sto je tako... :unsure: ... posebna. Ako ni sutra ne uspe, moze Massi LICNO! da je vodi za ruku na sledecoj trci.
posrao joj se u kacigu
Sad je jasno zasto je menjala obucu pred start prosle nedelje...
Link to comment

Milanko Petrovic siba neke silne Ruse i trenutno je prvi...Uzeo zlato car..i to ako sam dobro primetio, sa tri promasaja..nevidjeno brz :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:

Edited by SNARC
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...