Jump to content

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Niko ni blizu Marije danas. Vonn se vratila, verovatno nece uzeti bodove, ali mislim da ce sutra vec biti mnogo sigurnija. Tina na svom ovosezonskom nivou, nije lose, ali mora mnogo bolje uskoro.Izbila mi je Kaufmann-Abderhalden 20 poena na fantaziju, bas kad igram protiv Maucija koji ima MHR. <_<Kod muskaraca osim Svindala i Raichelta cela prva kvalitetna grupa manje-vise podbacila. Hirscher najavio da mozda vozi super G sutra.

Link to comment

Skroz neocekivani rezultati SG-a. Za sutra bih rekla da se pobednik ipak zna, videcemo mogu li Hirser, Svindal ili neko treci da mu pokvare racune.Kada je u spustu u LL poslednji put pobedila skijasica koja nije Vonn ili Riesch?! Mnoooogo sigurnija Lindsey danas, drago mi je sto se vratila. Tina ce opet biti 6-7., sasvim solidno, steta samo sto su najvece konkurentkinje uglavnom ispred nje.Edit: 15. spust za redom u LL u kom pobedjuje jedna od ove dve! :Hail: Vonn 10, MHR 5 ako ne bude ogromnih iznenadjenja.

Edited by Naa
Link to comment
Ja se ovde sita ispricam sama sa sobom. I divim sama sebi kad vec niko drugi nece.
Samo nastavi, ovi tvoji izvještaji su sadržajniji od bilo čega što se o ovom sportu može pročitati na srpskom jeziku. To što nema njih puno koji učestvuju u diskusijama ne znači da nema njih koji čitaju.
Link to comment

Apsolutno! Hvala Naa!! cesto se informisem samo na zvanicnoj aplikaciji i ovde na topiku. Pa apelujem da nastavis. I ne samo ti.A bio sam zaredjao nekoliok trka koje sam morao preskociti... al sam sinoc pogledao obe :)Cak sam igrao i onaj fantazi, ubo sam po 6 u prvih 10. Nije lose :D A onaj drugi deo ne kontam. Imam tu nekoliko skijasa, ali mi se vecina ne dopada.. A neke ni ne znam :D

Link to comment
:blush: :blush: Drago mi je sto sam od koristi, i meni je ovaj topik bio jedan od glavnih izvora informacija pre par godina kad ja nisam stizala nista da ispratim.Timmy, u tom drugom delu fantazija mozes da izbacis i biras druge skijase, tako mi radimo pred svako kolo. Par najbitnijih, onih koje ne zelis da ti neko posle otme, zadrzis, a ostale menjas u zavisnosti od toga koje se discipline voze. Udjes u ligu, ides na Free Agents i tamo biras. I onda je bitno da ih pomeris sa klupe u tim, jer se samo tako racunaju.Osim u slucaju Maucija, koji vodi protiv mene za 81 poen, a 51 mu je doneo Jansrud kog uopste nema u timu i koji donosi poene i igracu koji ga ima. :isuse: Ulozicu zalbu. :D Ako vec moram da izgubim, valjda ce to biti sa vecom razlikom nego sto su Jansrudovi poeni.
Link to comment

Poprilicno sam siguran da mi je bio Kjetil u timu ali sam ga sad izbacio.edit: Sad vidim da smo ga u timu imali i ja i Dudarnici vec u Lake Louisu. Kako je to moguce?

Edited by Mauci
Link to comment
Poprilicno sam siguran da mi je bio Kjetil u timu ali sam ga sad izbacio.edit: Sad vidim da smo ga u timu imali i ja i Dudarnici vec u Lake Louisu. Kako je to moguce?
Nemam pojma, neka greska na sajtu. Drugar ciji su Dudarnici kaze da ga je on pokupio pred prosli vikend, a ti si ga bio uzeo na draftu, ne znam kad si ga izbacio. A nije ni bitno, bar meni, igramo se samo. Bicu moralni pobednik. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...