Jump to content

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Jel mogla da se gleda voznja Ignjatovicke? Steta ako nije bilo prenosa za vece brojeve danas... edit: videh sad da je prenos trajao manje od 1h, znaci do 40-45 startnog broja otprilike...edit2: a sta je sa onim fantazijem, jesam mnogo kiksnuo sto sam i to zaboravio.. :(

Edited by Timmy
Link to comment

Sinulo je sunce u gornjem delu staze i oslabio vetar, tako da su veliki startni brojevi imali bas odlicne uslove.Eurosport je prenosio valjda do broja 43. Bas steta. A ja bas sad morala da budem u Srbiji, ne mogu da opisem koliko mi je iritantan komentator sa "iskusnim" 25-ogodisnjakinjama i "dobrim starim" 28-osmogodisnjakinjama i proslavama njihovih rodjendana. A ne uspeva mi da se prikopcam da gledam na svedskoj tv i k'o covek slusam Pernillu Wiberg i Stiga Stranda.Za fantazi namesti tim za sutra, tj. prebaci ih sa klupe u 1. tim, mislim da to nisi uradio u prvom kolu. U prvom ionako niko nije znao sta tacno treba da se radi. I izaberi u pogadjalici top 10.

Link to comment

Ovo je inace najlaksa staza za slalom u svetskom kupu (tu negde sa Mariborom) i ne cudi toliko novih imena. Ali ova Austrijanka izgleda kao the real deal.Tina na podijumu, to je jedino sto je bitno.

Link to comment
1441593_10151688198108414_410069284_n.jpg:D Naravno da ga je nazvala Rudolf. Renne, trke na americkoj turneji su predvece, valjda ces moci da ispratis tih 10, 11 trka. Ja cu propustiti dve 30. novembra, ako ne nadjem nacin da na svadbi gledam. :whistle: Bas kad je zenski super G, tu ima bar 5 ozbiljnih konkurenata za globus.
Link to comment

Bas dobre obe trke ovog vikenda! Meni odgovara cak i sto je Hirscher pobedio, mnogo ga je lakse gledati kad pobedjuje kad ga imam u fantazi timu. :D Jos sam i Hargina ubola, Svedjani su mi doneli 120 poena u ovom kolu, ali sad sam ih se skoro svih resila i zamenila americkim zenskim speed timom. Welcome back, Stacey Cook. Jedino mi je zao sto Felix nije prosao malo bolje, ali dobro, ne moze svako da napravi zvezdu na stazi i ipak osvoji par poena. :DDrago mi je zbog Norvezana, pogotovo za malog Kristoffersena. Mogli bi imati bas dobru sezonu, tu im je Svindal, vraca se Jansrud, izgleda da ce imati par dobrih slalomasa, a i kod devojaka bi Nina Løseth mogla do nekog postolja.

Link to comment

Izgleda da ni u US ski timu ne misle da je nesto benigno, cim cute jos uvek. Ima samo ovo:

Vonn’s publicist, Lewis Kay, said this in an email:“Lindsey crashed earlier this morning while training at Copper Mountain in Colorado. She was not admitted to the hospital and is currently being evaluated by [u.S. women's ski team] Dr. [bill] Sterett back in Vail. We expect to have clarity on the situation in the next 24 hours.
Videla sam negde neku sliku nakon pada, bila je na nogama, tj. na odveli su je sa staze tako sto je skakutala na jednoj nozi. Bilo bi mi bas zao da propusti i OI nakon sto joj je oporavak od prethodne povrede isao bolje od ocekivanog i izgledala je prilicno spremno. Bas bezveze, 10 dana pred povratak. Isto i Susanne Riesch danas, vrati se posle 2 godine, odveze jednu trku i opet operacija i valjda 3 meseca out.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...