Jump to content

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ma sta znam, prevelike su razlike. Mozda dodje do pomeranja na ovim pozicijama do Tine Maze, ocekujem i da ce Shiffrin zavrsiti na postolju a Gut ako odveze bez vecih gresaka sigurno dobija ovo.Proslavio sam se u fantasyju. Riesch odustala, Julia zadnja. Si jos za trade? :)edit: Odustala i Kirchasser :D

Edited by Mauci
Link to comment

Jeste Lara kul, nece mi biti zao ako pobedi kad vec Tina ne moze. Samo ne Rebensburg, nju ne volim. Mauci, Julia moze uvek u moj tim, nema veze kakvi su joj rezultati, ona je najkulja. :D Za nju nudim Brem i da se sutas u dupe, vidis da je bolja. :D A sinoc pricam sa drugom koji nam vodi ligu, kaze: "Vidi se da onaj Karl zna znanje." Rekla sam mu da si se zalio na Juliu i Mariu, pa je hteo da ti ponudi trade za ovu drugu. Mislim da vise ne zeli.

Link to comment
Jeste Lara kul, nece mi biti zao ako pobedi kad vec Tina ne moze. Samo ne Rebensburg, nju ne volim.Mauci, Julia moze uvek u moj tim, nema veze kakvi su joj rezultati, ona je najkulja. :D Za nju nudim Brem i da se sutas u dupe, vidis da je bolja. :D A sinoc pricam sa drugom koji nam vodi ligu, kaze: "Vidi se da onaj Karl zna znanje." Rekla sam mu da si se zalio na Juliu i Mariu, pa je hteo da ti ponudi trade za ovu drugu. Mislim da vise ne zeli.
Nemoj da se salis brem :DJa sam hteo da uzmem Mariu, umesto Julie bi verovatno uzeo nekog muzjaka, ne secam se vise ko je bio slobodan kad je samo proletelo.Btw, ne znam ko je ovima na fis redizejnirao stranicu. Urucio bih mu otkaz u roku od odmah. Strasan debil.
Link to comment

Za Juliu mozes da dobijes: Brem, Irene Curtoni, Schoerghofera ili Klausa Kroella. Hirschera, Laru i Fridu ne dam. Jos sam se ovih dana naslusala prica kako Maria Pietilä-Holmner ima jako dobre sanse da udje u top 10, i ne uzmem je, nego uzmem Brem. :isuse:Stranica nije bila savrsena ni prosle sezone, ali sad je uzas, potpuno nepregledna, ne znam nista da nadjem. Zato je aplikacija odlicna, sve se nadje u par klikova.

Link to comment

Ok, barem znamo da problem nije bio samo u stazi :) Previse tvrdo je delovala, ukocila se sva. Mozda i oprema nije bila 100% prava. Kako god, ima dosta vremena da se analizira i ispravi sve.

Link to comment

Izgleda da je bio problem u svemu, i u njoj, i u stazi, i u opremi, obe voznje jako lose od pocetka do kraja. Sezonu kakva je bila prosla valjda niko ne ocekuje da moze da ponovi, a za ono sto su primarni ciljevi ima vremena da se sve sredi.Bravo za Laru, odlicna u obe voznje. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...